Wpis z mikrobloga

@kinasato: No i dalej gdzie to jest blisko 500zl? A i mowa o zestawie dla 3 osób a nie zamówieniu dla grupy wygłodzonych harcerzy którzy wrócili z żarcia szyszek na czas w podlasiu
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: jak już mówiłem, drinki kosztują po 20-30zł za sztukę, to dodatkowy koszt 200zł.

Sprowadzasz teraz swój argument to gimnastyki semantycznej, bo koleś napisał "koszt żarcia" zamiast "koszt żarcia i picia". Z kontekstu jasno wynika, że miał na myśli sumaryczny koszt wyjścia.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Skąd pomysł, że osoba, która chciała zamówić sushi miała większe zarobki lub majątek? W wieku 30 lat człowiek jest właściwie na początku swojej drogi zawodowej, jak włożył dużo pracy i miał odrobinę szczęścia to dopiero zaczyna zarabiać nieco lepiej niż najniższą. Więc może ci znajomi kupili trochę większe mieszkanie na kredyt, bo np. planują dzieci, musieli wyłożyć trochę więcej pieniędzy na raz, żeby je urządzić. Może chcą mieć urządzone
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Aha, żarcie w knajpie tyle kosztuje właśnie przez podatki i koszty pracy a nie przez zachłanność restauratorów. Ja mogę sobie zajebisty makaron w domu zrobić za 5zł za porcję a w knajpie kosztuje z 40zł za porcję, bo przy cenie około 30zł dopiero restaurator by wyszedł na zero.
  • Odpowiedz
@amantadeusz: W ogóle jak komuniści są pozbawieni wyobraźni to jest dla mnie szok. Pewnie obie strony historii zarabiają mnie więcej tyle samo i mają podobny majątek ale typek woli dobre żarcie i balowanie a para właśnie kupiła większe mieszkanie niż im potrzebne, bo planują dzieci.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Ziom, drinki to nie tylko Żytniówka z colą. 20-30 to normalna cena w knajpie. W domu teoretycznie jest sporo taniej, ale...

... nawet jak robisz je w domu to musisz całą butelkę przecież kupić. Taka Kahula kosztuje 80zł, blue bols 60zł, Aperol 45-50zł etc.

Robisz Californication, mieszasz wóde, gin, rum, tequile, już potrzebujesz 4 butelki.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Są restauracje z sushi w których jedna osoba musu wydać koło 100 zł żeby się najeść. Do tego jakieś drinki i stad ta kwota 400-500 zł (zakładam że OP i tak trochę przesadził). A Ciebie jak nie stać to nie chodź do takich knajp ale na litość nie zabraniaj tego innym. Chyba że wszystkim równo czyli g---o i mamy jeść junk foody za 10-15 zł XD
  • Odpowiedz
@r4do5: chyba ze takie niedorajdy życiowe jak ty w wieku 30 lat dopiero wychodzą z najniższej razem ze swoją połówka XDD. W takim razie chapeau bas i życzę powodzenia w życiu oraz zakładaniu rodziny XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@JAI2L9LAD: będziesz odpowiadał obrazkiem ze zmyśloną historią, wymyśloną przez anonimowego użytkownika portalu z memami z papieżem, opublikowaną na tym właśnie portalu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz