Wpis z mikrobloga

Potrzebuje porady grona ekspertów kryptowalut :)
Przelałem z portfela Binance Shiba Inu na portfel ETH na ledger nano x ale wrodzone cebulactwo nie pozwoliło mi wybrać systemu ETH tylko wybrałem BSC…… i tu zaczął się problem bo wypłata w Binance zakończona powodzeniem ale wpłata na ledgera nie dotarła….
Podpowiecie jak to odzyskać? Coś zacząłem kombinować żeby podpiąć ledgera do metamask i tam ręcznie wprowadzić token ale nie działa:(
Mieliście taki problem kiedyś ?

#kryptowaluty #binance #ledger
  • 11
@tymk27: i jeszcze przy obecnym poziomie gazu się cebula w kieszeni otworzyła. ()
Może i przepadło, ale przynajmniej wiesz że jesteś prawdziwym Polakiem.
@tymk27: Może dobrze kombinujesz z metamaskiem ale jeszcze sobie przełącz tam sieć przed dodaniem tokenu z eth na bnb i wtedy powinieneś go chyba widzieć. Shiba z takim kosztem transferu lol?
@Ohlauu: gdzieś na redicie znalazłem jakiś filmik jak dodać inna sieć (BNB) i przełączyłem ale stan dalej 0, pytanie czy muszę bazować na adresie portfela ledgera ?
@tymk27: raz cos zle wyplacilem z binance i zamiast do bsc poszlo do matic? nic nie widzialem na portfelu az wyszukalem ze ten token ma taki adres na bsc a na matic ma inny adres. dopiero po dodaniu wlasciwego adresu dla danej sieci pojawily sie coiny. nie wiem czy o to tutaj chodzi ale to moze jakis trop. ja sie mocno wtedy spocilem bo przeslalem jakies 3k$
@xdzejkob: udało się :)
Trop z metamaskiem był dobry:
1. Podłączyłem do metamasku ledgera konto ETH z adresem na który przelałem z Binance
2. Dodałem sieć BSC
3. Przełączyłem na BSC
4. Dodałem własny token (adres tokena wziąłem z listy transakcji na Binance, tam przekierowalo mnie na bscscan, przełączyłem na tokeny bep-20)
5. Pojawiły się na metamasku moje SHIB :)
6. Nie miałem jak przelać na Binance bo nie miałem na