Wpis z mikrobloga

A moim zdaniem Wardęga ma jakiś personalny problem, że tak wyciąga non stop hejt na Wersow. On wyzywa ją za to jak ona mówi, jak się ubiera, jaki ma kontent i jeszcze mówi, że jest popularniejszy niż ona? W sensie rozumiem, że z dramami sie przyczepił i powinna sie odnieść, przeprosić ale uwazam, ze niszczenie jej psychicznie jest juz nękaniem i przemocą z jego strony.
Bo on się #!$%@? do niej personalnie.
Wiem, że dostanę hejt , ale druga cz publiki Wersow ta pozytywnie do niej nastawiona powinna sie odnieść i jakos ja obronić.
Największy hejt jest na nia bo jest kobieta, jak Friz cos #!$%@? to zaraz mu sie wybacza i zapomina.
I wciaz Wera #!$%@? cos biznesowo, ale jest gorsza od Natsu, ktora sprzedała sowę światu. Natsu to wg internetu bohaterka. #!$%@? sie w leb.
#friz
  • 14
  • Odpowiedz
A moim zdaniem Wardęga ma jakiś personalny problem,


@jujuoo: zacząłeś dobrze.

#!$%@? sie w leb.


@jujuoo: ale skończyłeś #!$%@? :(

o jednych i drugich wiem tyle co z wykopu bo sam tego nie oglądam, ale z wpisów na wykopie, komentarzy ludzi etc odnoszę wrażenie że Wardęga po prostu podczepił się pod jakąs popularną grupę i jakimiś "newsami" nabija sobie sam kasę z wyświetleń. Bo atakując ich przy okazji sprawa że
  • Odpowiedz
@jujuoo: raczej nie personalny problem, tylko wie, że ekipa jest najbardziej klikana i jak nagra aferke związaną z wersow czy kimś innym to będą najwieksze wyświetlenia. on sie #!$%@? do wszystkiego co robi wersow, gdzie polowa influ na instagramie jeszcze bardziej robi w #!$%@? swoich odbiorców ale nie opłaca sie o tym nagrywać bo nie kliknie sie tak:)) nie mówie, że ten koleś nie ma racji bo sensownie gada na tym
  • Odpowiedz
@jujuoo: Wardęga ma syndrom przejrzałego Korwinisty, zauważ że jego filmy są przepełnione jakimś płytkim humorem odnośnie kobiet, tak samo jak filmiki, gość uczepił się jakiś influencerek, nie wspomina prawie w ogóle o tym, że męska część tej branży też reklamuje scam itd. Co do jego podejściu do Wersow, to można jej nie lubić za to co zrobiła, ale on sam zachowuje się jakby miał kija w dupie, to widać chociażby po
  • Odpowiedz
@vgatka: co Ty gadasz, wyjaśnie Ci coś, bo nie rozumiesz, większość typowego scamu, jest na instagramie, na instagramie dominują influencerki, to one głownie reklamują gówno, zazwyczaj związane z urodą, kosmetykami czy typowo takimi tematami. Ja rozumiem, że jesteś fanką wersow zaślepioną, ale nie #!$%@? jakiś argumentów, on nie lubi, bo kobieta, bo wychodzisz na idiotkę.
  • Odpowiedz
@jujuoo: Natsu miała na tyle odwagi, że po całej aferze wzięła telefon i nagrała wyjaśnienia. A co robi wersow? Milczy. Tym samym pokazując jak bardzo ma wszystkich fanów w #!$%@?, wiec naprawdę nie rozumiem jak można być tak zaślepionym i jeszcze jej bronić. Dla tych internetowych gwiazdek i ich wiernych fanek najlepiej byłoby gdyby kanały commentary zniknęły z yt. Wtedy mogłyby w spokoju oszukiwać swoich widzów. Żal was dzieciaczki, super macie
  • Odpowiedz
@dytkafrytka: ale ja sie zgadzam, ale czemu wardęga nie robi filmow o tym, ze natsu reklamuje scamowa pastę do wybielania ta sama co wersow, ze kosmetyki team x sa 1:1 do kosmetykow kardashianek? chyba troche wieje hipokryzja u niego :)
  • Odpowiedz
@howtowisnia: #!$%@? bo influencerzy równie często robią scam, polecam kanał REVO chociażby. po drugie yep nagrał tylko na Dubiela, z którym ma odwieczną kosę XD fajny przykład jeden typ na kilkanaście lasek
  • Odpowiedz
@vgatka: Ma nagrywać na chłopów, bo jakaś #!$%@? feministka tego chce? XD Nie wiem czy kumasz, ale revo a wardęga to inny styl, konopski i revo nagrywają o tych typowych scamach to po co wardęga, który często robi głębszy research ma się w to zagłębiać, poza tym on z dubielem nawet kosy nie ma XD Poza tym tak, influencerzy też robią scam, ale teraz wymieńmy kilka osób z ostatnich filmów revo,
  • Odpowiedz