Wpis z mikrobloga

  • 182
Antyszczepy to jedyna grupa społeczna w której ja, zagorzały przeciwnik zdrajców Polski z pisu bym nigdy nie poparł na żadnych protestach, nawet gdyby mieli obalić tą agenturę rosyjską. Są gorsi niż te ameby co 500+ im wyprało mózg i ćpają codziennie o 19:30 dezinformacje.
Teraz zaczynam rozumieć, jak to możliwe gdy kolejne grupy społeczne starają się obalić ten rząd i nie potrafimy się zjednoczyć.
Wcześniej popierałem każde protesty chcące w jakiekolwiek wpłynąć na ten nierząd. Gdy wyjdą antyszczepy na ulicę i będą skandować swoje brednie to będę kibicował policjantom, aby ich ostro spałowali bo są bandą idiotow i niedorozwójów. #zaszczepfoliarza #bekazpisu #bekazkonfederacji #koronawirus
  • 56
  • Odpowiedz
agresywna osoba blokująca szczepienia


@OsamaPepe: tu się zgodzę.

Przeciwna szczepieniom. Nieszczepiaca się.


@OsamaPepe: ale szczepieniom w ogóle czy szczepieniom przeciwko covid? Bo bycie niechętnym do szczepienia się przeciwko covid nie czyni z człowieka antyszczepionkowca w ogóle.

Ja np. na covid się nie szczepię i raczej się nie zaszczepię, ale nie jestem antyszczepionkowcem i do głowy by mi nie przyszło by komuś blokować możliwość zaszczepienia się na cokolwiek.
  • Odpowiedz
@OsamaPepe: po prostu wkurza mnie wrzucanie wszystkich do jednego wora "antyszczepionkowcy". To jest specjalna socjotechnika i manipulacja stosowana przez media i "władzę" mająca na celu nastawianie ludzi przeciwko sobie. Nie łap się na nią pls.
  • Odpowiedz
@OsamaPepe: Największy sukces propagandy PiS: przekonanie społeczeństwa, że jak ktoś się nie zaszczepił lub kategorycznie nie zgadza się na niekonstytucyjne ograniczenia wolności to jest ANTYSZCZEPIONKOWCEM.

I każdy kto to powtarza po prostu powiela narrację PiS i TVP.

Brawo wy.
  • Odpowiedz
  • 2
@wojtas_mks debilu popatrz na opozycję, bo to jedyne w czym opozycja się zgadza z pisem. Naciska nawt bardziej na wieksze restrykcje. Wyjdz z wykopu i posłuchaj różnych ludzi
  • Odpowiedz
debilu popatrz na opozycję, bo to jedyne w czym opozycja się zgadza z pisem. Naciska nawt bardziej na wieksze restrykcje. Wyjdz z wykopu i posłuchaj różnych ludzi


@OsamaPepe: Na pewno odpisujesz mi? xD Jestem świadomy, że z opozycji tylko Konfederacja stoi na gruncie wolności, prawa i konstytucji.
  • Odpowiedz