Wpis z mikrobloga

hahahahahahahahahahahahahahahahaha

Az mnie przepona rozbolała... @Rafatus69 te- prawilna psia mordko. Co tam? Skąd to zwątpienie? xDDDDDDDDDDD hahahahaha no co za upośledzona ameba... Obsrał zbroję przed bieda wywiadem jakiegoś randoma, bo by niewygodne pytanka padły, a ten imbecyl w życiu by się z pewnych rzeczy nie wytłumaczył xDDDDDDD

To jak? W weekend można na ciebie liczyć? Berbelucha za 5 euro już zakupiona na stream chlorze? No to widzę ci na kanale analnieRafał. Zrobiłem ci niedawno grafikę, możesz śmiało sobie ją ustawić na banner- szczerze nie zgłoszę. Pisałem że darmo, to darmo. W przeciwieństwie do twojego, moje słowo coś znaczy.
#rafatus #damskibokser #ojcobojca #patostreamy
  • 3
@dyzmund: dałniel "fas" tuczuński ztj "ten co matke bije" wycofal się z walki na liscie (mial miec starcie z łazarskim gladiatorem). Pozniej faflunil sie elite mma, przygotowania z bodychristem i kolejna zakasztaniona kolczuga. Tym razem przed Baobabem xd

Tuczenko dobrych pare razy podkrecal podniecony wizje walki z analczykiem. Z rafonem w #!$%@? bo sam sie akrobata zniszczył, ale anal to juz rasa karlowata. Tucznik jak schudnie to bedzie ze 100kg, analczyk
@decadence: Oj tak bracie- wszystko co napisałeś to absolutnie sama prawda. Wiesz co mnie bawi w tym wszystkim najbardziej? Że on to znowu uważa nie jak normalny człowiek za porażkę. Bo znowu się zbłaźnił i zrobił z mordy otwór na tworzywa sztuczne. Oj nie. On przekuwa w swojej chorej głowie takie rzeczy na wielkie zwycięstwa. Bo jak zwykle gdzieś coś kątem swojego ucha coś usłyszał i jak zwykle nie zrozumiał... Bo