Wpis z mikrobloga

ostatnio w rosyjskim necie widziałem już kilka razy komentarze, które ''wyjąsniają'' dlaczego Rosjan moga nie lubić w zachodnich krajach.
Rzekomo winni sa Polacy, którzy
- rozrabiają po pijanemu lub po prostu gdy nie chce im sie zapąłcic w restauracji
ucikejąc krzyczą ''jestem Rosjaninem'' i przez to niesłusznie przewinienie idzie na rachunek Rosjan.

#rosja #rosyjskiemediaopolsce
  • 16
  • Odpowiedz
@piwniczak: Niestety nie pamietam gdzie widzialem poprzednie (sporo stornek i profili przegladlaem) i postanowilem o tym napsiac dopiero teraz gdy traiflem na kolejny i mam tylko ostatni. Ten akurat pod malo popularnym wpisem, wczensiejszy byl bardziej spektakularny.
komentarz Grouchyknight

trzeba usunac przerwe przed ru bo blokada wykopu jest na domene z Rosji

https://pikabu. ru/story/polyakivyishlinaprotestyiprotivsshasflagomrossii_8370064#comments
  • Odpowiedz
@szurszur: ja to w ogole jestem ciekaw skad sie biora te niby mity o tej nienawisci ruskow do polakow, zjezdzilem cala rosje na zachod od moskwy i w zyciu nic nieprzyjemnego mnie nie spotkalo, zawsza aaaa brat poljak. Czlowiek do czlowieka nic nie ma tak naprawde
  • Odpowiedz
@szurszur: ja w Maroko udawałem ruska, jak byłem zmęczony zaczepianiem na ulicy xD Nie wiem czemu, ale serio to pomagało i nigdy nikt nie próbował mi wciskać żadnego gówna xD
  • Odpowiedz
@szurszur: To normalne. Rosjanie oskarżają nas o wszystko. Jesteśmy trochę traktowani jak Żydzi.
Hitem jest, że oskarżają nas o sprzedaż Alaski
  • Odpowiedz
ja to w ogole jestem ciekaw skad sie biora te niby mity o tej nienawisci ruskow do polakow, zjezdzilem cala rosje na zachod od moskwy i w zyciu nic nieprzyjemnego mnie nie spotkalo, zawsza aaaa brat poljak. Czlowiek do czlowieka nic nie ma tak naprawde


@Messix: Spytaj o historię.
  • Odpowiedz
@GG99 bo w sumie to Polacy po zaborach ich doili i robili w czoko na równi z żydami. Nie systemowo jak oni nas ale pojedyncze wybitne jednostki na własny rachunek
  • Odpowiedz