Wpis z mikrobloga

poproś kogoś dorosłego w domu żeby przeczytał i ci wytłumaczył


@PanKracy582: dobrze ja ci wytłumaczę jak dorosły dziecku które nie łapie pewnych konstrukcji.

Dzieciaczku, niemcy za każdym razem jak ma powstać elektrownia atomowa czy innych duży zakład który się im z jakiegoś powodu nie podoba idzie propaganda na całego, chmury czy inne wybuchy(jak oni coś robią to wszystko jest git). Kto zna to wiem o czym mówię.
Ja się z tego
zesrałeś się typie, a ja zadałem proste pytanie którego nie rozumiesz


@PanKracy582: zesrałeś się ty bo nie znasz tematu ogólnie niemieckich działań i nie rozumiesz co to jest wyśmiewanie, satyry itd. Ale jak mówiłem, typowy miereczek to typowy mireczek.

Jako inżynier byłem na dużych zakładach z niebezpiecznym substancjami i jakiś amator z wypoku nie musi mi tłumaczyć co i jak.
Jako inżynier byłem na dużych zakładach z niebezpiecznym substancjami i jakiś amator z wypoku nie musi mi tłumaczyć co i jak.


@CukrowyWykop:
bardzo z tego powodu mi wszystko jedno
mam nadzieję, że chociaż tam umiałeś czytać ze zrozumieniem i odpowiadać na zadane pytania

chyba,że te 'byłem' jest z tego powodu :)
@zaloz_konto23: jezu kolejny. Człowieku ja wyśmiewam propagandę niemiecką. Wróć wyżej, dokładnie napisałem że innych zastraszaj a sami budują. Bo budować trzeba i gadki ekooszołomów tego nie zmienią. To wie każdy kto zna temat.
Także panie inżynierze czy pan jest w stanie zrozumieć że wyśmiewam propagandę?
ale ja pytam ciebie, co mają zrobić?

rozumiesz?


@PanKracy582: odpowiem ci dziecko prostymi słowami i wytłumaczę pkt. po pkt.

1. Gdybyś posiadał jakąś wiedzę znałbyś pro-eko propagandę niemiecką. nie znasz? Napisałem w jednym zdaniu o niej krótko.
2. Zrobiłem kontrę żeby wyśmiac to ich eko brdzenie.
3. Przyszedł kapitan PanKracy582 z swoja inteligencją.
4. Nie zrozumiał że wyśmiewam propagandę
5. Napisałem ci nawet że uruchamiałem instalacje które niemcy w propagandzie uznają