Wpis z mikrobloga

@tellet: dodatkowo wszystko co eko produkowane jest przez firmy, które nie są eko i zarobione w ten sposób pieniądze wydają na promocję i produkcje produktów nie eko.
  • Odpowiedz
@SilesianBear: Bio podobnie - że niby jak ta krowa na obrazku jest uśmiechnięta, to skakała z radości przed ubijakiem xD a kurczak to już w ogóle srał tymi jajami jak z karabinu, taki był szczęśliwy xD
  • Odpowiedz
@kaarp: To jest inna sprawa- na frajerni trzeba zarabiać, więc to na co wydają kasę, to nie moja sprawa. Chodziło mi bardziej o to, że praktycznie w żadnej branży nie ma nic takiego, co w wersji "GREEN/ECO" miałoby lepsze parametry (poza być może zużyciem prądu xD)
  • Odpowiedz
@tellet: ale nie po to jest eko, żeby było lepsze. Powinno być eko, żeby nie zaśmiecać i nie niszczyć środowiska. A mam wrażenie, że rzeczy eko produkuje się tylko po to, żeby mówić ludziom "Ale przecież możesz kupić produkt eko o co ci chodzi czemu nie kupujesz, nie narzucajcie nam większych podatków bo potrzebujemy hajsu, żeby wybudować giga arkę, żeby przeżyć katastrofę klimatyczną, którą sami spowodowaliśmy i was nie wpuścić."
  • Odpowiedz
@kaarp:

ale nie po to jest eko, żeby było lepsze. Powinno być eko, żeby nie zaśmiecać i nie niszczyć środowiska

Czyli kupujmy przepłacone gówno bo środowisko? Legitymacyjne AF.
Właśnie EKO powinno być lepsze, żebyś widział, że coś np. bardziej niezawodne jest bardziej eko, bo nie kupujesz 3 sztuk tylko jedną.
EKO powinno być lepsze, żebyś nie kupował słomki rozmakającej 2 minuty po zanurzeniu w napoju.
EKO powinno być lepsze, żebyś
  • Odpowiedz
@tellet: strategia embrace extend extinguish.
Robisz hajs na wyciskaniu ostatniego grosza z fabryki parówek? Jakieś świry śmią śmieć krytykować twoje liberalne podejście do minimum przyzwoitości?

Czekaj, czekaj, jak oni to nazywają? „Eko”? To ja też robię Eko.

Proszz, eko to, eko tamto, bardzo eko, certyfikat eko, nagrody naj-eko, logo eko, mamy wszystko eko.

Pamiętasz jeszcze co znaczy „Eko”? Nie? To żryj parówy i nie interesuj się.

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz