Wpis z mikrobloga

  • 1
@Damianowski klasycznir: inny dysk, inny Ram, w tej cenie poszukałbym mocniejszego zasilacza na promce. No i najważniejsze - gpu lepiej wziąć używane na jakiś czas, dopóki się nie unormują ceny.
  • Odpowiedz
@majk3l: A co chesz od tych ramów i dysku? Mam praktycznie ten sam zestaw m2 i ram z nowym ryzenem i rtx 2070 i jeszcze nic go nie powstrzymało, od latam na goodramach i piknie jest.
Polecam od siebie architekturę zen, dwa miechy temu zmieniłem procka i tylko update bios przed zmianą.
  • Odpowiedz
@Damianowski: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I SKŁADANIE KOMPUTERÓW BĘDZIE MOŻNA CZYNIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD BIORĄ ZASILACZ Z CZARNEJ LISTY
  • Odpowiedz
@Damianowski: Ja bym póki co kupił jakąś używke np. gtx660ti. Można też przemyśleć zmianę procesora na jakiś z integrą np. Ryzena 3200g, ale wtedy byś musiał zmienić płytę główną. GTX 1660 to już dosyć stary technologicznie sprzęt, daje rade, ale nie jest wart tych pieniędzy(osobiście bym kupił gdyby był w okolicach 1200-1300 zł).
  • Odpowiedz
To dorzucę coś od siebie:

- Tak jak wyżej koledzy mówią, wziąłbym zasilacz 600W (jakbyś dodatkowe chłodzenie podpinał, ładowanie po usb itp) polecam be quiet!, wystarczy 80+
- Ramy HyperX predator CL13 (ja bym wziął na dual channela 2x16, ale nie wiem do czego ma Ci służyć PC)
- Nie popatrzyłem na ssd, ale zobacz sobie jak innym w benchmarkach wychodzi zapis i czy się różni bardzo od tego w opisie.
- Co do płyty głównej to również zależy do czego PC ma służyć, tutaj masz pewne ograniczenia co do rozbudowy (1xPCIex16, więc nie pobawisz się w SLI, czy nawet bez bridgowania 2 kart nie podpeniesz; 2xzłącza wentylator SYS, do 2 wentylatorów zarządzanych z poziomu BIOS)
  • Odpowiedz