Wpis z mikrobloga

@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE że ja Wam trollom jeszcze odpisuję... No cóż, liczę, że kiedyś miłość do ojczyzny będzie więcej warta, niż 60gr ¯_(ツ)_/¯

Sprawdź, kto podpisał umowę na gaz, bo to fakt, nie opinia, sprawdź rozporządzenie unijne dot. praworządności, to dowiesz się, że może za moment bez wyjścia z UE pieniądze niekoniecznie popłyną do Polski, to też fakt.

A co do pozycji Rosji i Putina pokaż mi, jak PiS ich osłabił, bo ciągle
  • Odpowiedz
@SkorpionX nie obrazaj nie jestem za pisem, tylko mówię, że nic konkretnego nie mowisz. Nie chce mi sie ich bronic, to Ty miałeś cos sensownego podac odnosnie Rosji. Natomiast to Tusk sie chwalil jakie mamy zajebiste relacje z nimi oddajac im sledztwo co jest wyczynem wręcz legendarnym na świecie i przejdzie do historii lotnictwa
  • Odpowiedz
@zwaldemar caracale deal dobry, ale dosyć sie psuja co widac po innych krajach, mimo to dalej obstawiam ze 250 czolgow,drony bojowe i f35 sa bardziej potrzebne niz caracale, wiec nie bralbym tego jako jakiś sensowny argument przeciw. Z rozstawianiem czolgow doktryna nato nie uwzglednia ataku niemiec co jest głupie, pamietaj zawsze są dwie perspektywy punktu widzenia. Trzeba tez uwzględnić pewien aspekt, ze moze jest cos czego nie wiemy stad tak nagle
  • Odpowiedz
@mvcixk: chodzi Ci o haczyki z ekspanderem? To się daje jak jest konstrukcja pod baner, na linkę tylko trytytki albo linka elastyczna przez całość
  • Odpowiedz