Wpis z mikrobloga

#seo #pozycjonowanie
Mirki, znów potrzebna Wasza pomoc. Pytam G i g tam jest, a sprawa wygląda tak: strona główna zniknęła z wyników wyszukania (są tylko podstrony). nawet gdy piszę site: moja-strona.pl - to są tylko podstrony, bez głównej. Ostatnio coś majstrowałem przy stronie, trochę linków itp. ale w GSC nie mam ręcznych działań na stronie. Co może być tego przyczyną?
  • 15
@ggAAs: nic się nie zmieniło w tych kwestiach. bez spacji sprawdzałem - brak strony głównej
dodałem na stronie 2 dni temu kilka ikonek z linkami do mediów społecznościowych - tu fragment htmla target="blank" rel="noopener noreferrer" - blank wyrzucić? czy zostawić? do rel dodać "nofollow"? to chyba raczej nie powinno mieć takiego wpływu? ale jak już grzebię w kodzie, to może warto pozmieniać to i owo?
@lampart-marcin: nie no, klikam po urlach to masz wszedzie ze slahem także nie ma sensu zmieniać bo wtedy błędnie wskażesz 99% pozostałych urli. Zostaw jak jest. Bardzo częsty błąd tj. błędne adresowanie. Pamiętaj na przyszłość żeby to miało jakieś ręce i nogi, albo zostawiasz wszedzie slashe, albo wydupiasz je itd..