Wpis z mikrobloga

Kapitani latam już kilka dni i mam problem ze znalezieniem niektórych stacji na planetach. Chciałem dolecieć na Grzimek Reach które wg strony inara.cz znajduje się na Nanomam 3. Zeskanowałem nav beacon, doleciałem w okolice tej planety ale dalej nie widzę "Grzimka" na liście miast/planet/stacji na ekranie po lewej. Dodatkowo Nanomam 3 nie jest oznaczona jako "landable planet". Muszę zbadać planetę specjalnym skanerem żeby zobaczyć co się na niej znajduje czy to bug?
#elitedangerous
  • 6
@ObrazoburczyKarczoch: @Immun: Zbadałem planetę na 100% za pomocą Detailed Surface Scanner dalej nic nie pojawiło się na liście. Po wleceniu w atmosferę planety pojawiło się to co na zdjęciu tylko, że z 2 zamiast 1 (zdjęcie z neta). To gracze szukający czegoś na powierzchni/orbicie czy te miasta, jak znaleźć źródła tych sygnałów?
Zmotoryzowane-Obwody-MOderacji - @ObrazoburczyKarczoch: @Immun: Zbadałem planetę na 1...

źródło: comment_1627395616vXduigOzQLCjRFrOzo1Zrv.jpg

Pobierz
@Zmotoryzowane-Obwody-MOderacji: Te sygnały to prawdopodobnie fleet carriery, czyli takie przenośne stacje, które można sobie kupić. Widać je na panelu z lewej i możesz na nich wylądować.
Z ciekawości aż się zalogowałem i tam poleciałem. Niestety nic z tego; albo tej lokacji już tam nie ma, albo jest dostępna tylko z najnowszym dodatkiem. Z tego co pamiętam w Odyssey dodali możliwość lądowania na planetach z atmosferą, a to zdaje się właśnie taka.