Wpis z mikrobloga

Siema. Istnieje jakaś grupka składkowa, a jak nie to może byśmy coś wymyślili? Jakby się zebrało z 10/20 ludzi to by można za jakieś grosze wykupić jakiś pakiecik. Chętni?
#bukmacherka
  • 12
@PapaSar No dobra No ale czemu byśmy nie mogli założyć? Wyobraź sobie mam 10 osób, ściepa na pakiet za 300zł na stronie typu blogabet gdzie są zweryfikowane typy i za 30 zł byśmy mieli dobre typy. A im więcej osób tym mniejszejsza cena
gdzie są zweryfikowane typy


@4NUS3K: Nie ma czegoś takiego jak zweryfikowane typy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ewentualnie są to gówno typy z kursami typu 1.15 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kiedyś sprawdzałem skuteczność stronki i jest uja warta ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdyby tak to działało to większość ludzi byłaby milionerami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwsze lepsze strony tak, ale na blogabecie są jedni z lepszych typerów i strona jest powszechnie polecana, nawet, przeczytaj pierwszy lepszy artykuł to wszędzie pisza ze ze typerzy na fb i strony typu "fabryka kuponów" są #!$%@? warte a blogabet jest bardzo często polecana strona.
@4NUS3K: Strata czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do wygrania potrzebne jest trochę "szczęścia" bo statystyki i inne pierdoły nie zawsze się sprawdzają. Zaufaj mi bo siedzę w tym parę ładnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak rozumiem, szczęście tez jest potrzebne ale jednak na podstawie statystyk jesteśmy w stanie pomóc temu szczęściu. Są przecież zawodowcy którzy potrafią analizować mecze w taki sposób aby zwiększyć szanse na na wygranie. Może nie jestem ekspertem ale nie lubię głupio wydawać pieniędzy dlatego dużo poczytałem opini wielu ekspertów i mam swoje zdanie. Nie chcę cię w żaden sposób obrażać No ale jak mam wybierać między randomem (tak jak wspomniałem wyżej nie
@Mocarz888 mordki ja akurat teraz nie pytam o porady (mimo wszytsko dziękuję) a o to czy ktoś byłby chętny złożyć się na jakieś płatne typy od profesjonalistów.
@Mocarz888 szczerze moze kiedyś ale nie chce mi się już więcej kont zakladac bo mam w tych wszystkich polskich śmiesznych bukach a Unibet ma wszytsko co mi jest do szczęścia potrzebne, bardzo szeroka oferta, brak podatku. Jedynie to bym poprawił działanie aplikacji.