Wpis z mikrobloga

Mirek @PoIand nd to się chyba synowi do kąkutera dorwał i jak przeczytał że millenialsi mają czelność narzekać na problemy spowodowane jego pokoleniem to postanowił pisać wysrywy że kiedyś nie było łatwo a teraz to jest za łatwo i nasze pokolenie by zginęło bo nie przerobiło ruskiego buta i komuny. Podaj mordeczko najbliższy paczkomat to ci chociaż chleba doślę żebyś miał czym ten bigos na #!$%@? zagryzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
Podaj mordeczko najbliższy paczkomat to ci chociaż chleba doślę żebyś miał czym ten bigos na #!$%@? zagryzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@shm12: Czym mam się wkurzać? Mój dziadek ciężko pracował na co miał i co mi zostawił, przykro mi że innych dziadkowie w tym czasie walili wódę i kradli azbest z fabryki.
Nie było lepszego okresu w historii polski jaki jest teraz, dlatego śmieszy mnie narzekanie pokolenia
@PoIand: Czyli mam rozumieć że jesteśmy #!$%@? bo chcemy pracować na wszystko co mamy gdy patusy walą wódę i kradną kable z fabryki żeby zostawić następnemu pokoleniu co możemy w międzyczasie musząc brać #!$%@? kredyt na patodeweloperke żeby spłacić M2 36m2 na obrzeżach miasta w 35 lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)