Wpis z mikrobloga

Podsumowanie 3. kolejki WykopowejBukmacherki - PolishClubsEdition 2021/22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

( ͡° ͜ʖ ͡°) -----> 2. kolejka Ekstraklasy + Kwalifikacje do Ligi Mistrzów i Ligi Konferencji Europy do obstawienia <----- ( ͡° ͜ʖ ͡°)


1. @kumkumczyta 21pkt (+12pkt) ---
2. @JaTuTylkoNaMoment 20pkt (+16pkt) 42↑
3. @akarw1234 19pkt (+11pkt) 1↑
. @Hyubi_bubi 19pkt (+14pkt) 25↑
. @SpiderFYM 19pkt (+12pkt) 7↑
. @Tomi-Drygi 19pkt (+12pkt) 7↑
7. @atom13 18pkt (+10pkt) 3↓
. @mariuszk3 18pkt (+11pkt) 3↑
. @SuperCliff 18pkt (+14pkt) 37↑
. @unoduo 18pkt (+12pkt) 12↑

Reszta w spoilerze


Szczegółowa tabela kolejki znajduje się na zdjęciu poniżej oraz w tym miejscu do pobrania - ! proszę sprawdzić zgodność punktów na zdjęciu i w tabeli powyżej !
------------------------------------------------------------------------------------
Co tu dużo powiedzieć - kolejka na remis bo aż 7 na 13 meczów zakończyło się właśnie takim wynikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tabeli duże wloty jak i upadki. A to wszystko dlatego, że nasza Ekstraklasa jest bardziej nieprzewidywalna niż kolejne paski na tvpisinfo co widać na załączonym obrazku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Warto zwrócić uwagę na potężny awans naszego wicelidera ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serdeczne gratulacje i oby zaraz nie było równie obfitego spadku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A my jedziemy z rewanżami w Europie, po których wrócimy na nasze boiska oglądać jak Radomiak na czele z Radeckim rozjeżdża zmęczoną Legię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
------------------------------------------------------------------------------------
Jak wziąć udział w zabawie?
Wystarczy, że podasz przewidywane przez siebie wyniki w formularzu poniżej lub zaplusujesz odpowiedni komentarz. Za każdy trafiony wynik otrzymasz 3pkt, a za wytypowanie prawidłowego rezultatu meczu - 1pkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoje typy można podawać do momentu rozpoczęcia danego meczu! Wyniki meczów, które zaczną się przed wysłaniem formularza, nie będą brane pod uwagę! Pozwoli to wziąć udział w danej kolejce osobom, które "zaśpią" i podadzą swoje wyniki w trakcie trwania kolejki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Galeria Sław WykopowejBukmacherki:


Zapraszam również do uczestnictwa w V edycji WykopowejBukmacherki (Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tag od zaobserwowania --> #wykopowabukmacherka

( ͡° ͜ʖ ͡°) -----> 2. kolejka Ekstraklasy + Kwalifikacje do Ligi Mistrzów i Ligi Konferencji Europy do obstawienia <----- ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyniki podajemy w formie "X:Y" - bez żadnych spacji, bez innego znaku pomiędzy, aby arkusz podsumowujący wyniki nie pokazał błędu.

Jeżeli spóźniłeś się na jakiś mecz, wpisz "-"

Jeżeli chcesz obstawiać pojedynczo, to wytypuj konkretne mecze, a w pozostałych wpisz "-".

Polecam zapisać swoje typy za pomocą screenshot'a lub zapisania strony internetowej w formie PDF, aby każdy miał dostęp do swoich typów i mógł emocjonować się meczami pod kątem swoich typów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Należy podawać wyniki do 90 minuty, a nie końcowe wyniki po ewentualnej dogrywce czy rzutach karnych!

Uwaga na LITERÓWKI podczas podawania Nicku gracza w formularzu - jeżeli wystąpią, to arkusz stworzy nowego gracza, któremu przyzna punkty na podstawie podanych typów


Ewentualna relacja na żywo z kolejki będzie wklejana w komentarzach pod najnowszym wpisem

Zapraszam do dyskusji w komentarzach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Grucha2408 - Podsumowanie 3. kolejki WykopowejBukmacherki - PolishClubsEdition 2021/2...

źródło: comment_1627324363WO3iNhPD4IWtI3hy3Oawjr.jpg

Pobierz
  • 19
@babiarzu: Wysłały się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KrolSkorpion: Jak tylko dogadam wszystko ze sponsorami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@samseusun: Problem jest tylko w tym, że ja cię nie mam ani w tabeli, ani na liście do wołania, także nie mam cię z czego usuwać. Jeżeli jesteś wołany do wpisów to nie mam pojęcia na jakiej podstawie ( _)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafax20: Wiesz co, wysłaniem nagród zajmuje się gość z Typerii. Ja mu wszystkie informacje przesłałem dawno, on zapewniał, że do końca lipca wyślę. Z tego co wiem to ma teraz dużo obowiązków, ale zapytam go jutro jak wygląda sytuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)