Wpis z mikrobloga

Podczas jednego z GP w ostatnim czasie (2019-2021) Boro podczas transmisji wspomniał, że Ralf Schumacher kazał się wozić limuzyną z szoferem za czasów Williamsa. Czy znacie podobne smaczki, ciekawostki lub jesteście w posiadaniu linków do takich ploteczek?

#pudelekf1
#f1
  • 15
  • Odpowiedz
@Raa_V: Podczas jednego z GP w czasach Kubicomanii, Boro podczas transmisji wspomniał, że nie wie jakim paszportem legitymuje się Pamela Anderson ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Raa_V: Mechanicy McLarena w czasach hakkinena i coultharda nie jednokrotnie demolowali hotele i wynajęte busy w trakcie weekendów wyścigowych i bardzo często unikali odpowiedzialności
  • Odpowiedz
@TiDiEj: Wczoraj właśnie skończyłem czytać "Mechanika" dzisiaj się biorę za "F1 wojna totalna" spoko się czyta w przerwach między wyścigami :)
  • Odpowiedz
@sakta: od siebie jeszcze polecam biografię Marka Webbera, ale to nie jest ten sam poziom co "Mechanik" - w każdym razie obie książki (w PDF-ie ale #!$%@?) wciągnąłem w jeden tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TiDiEj: Tak, będę też czytał ten tytuł, za sobą mam jeszcze biografię Kimiego, też polecam (choć zapewne już czytałeś) Mam dużo czasu w pracy to książki lecą jedna za drugą :)
  • Odpowiedz
@TiDiEj: Ja akurat bardzo go lubię (choć ostatnio chyba już mniej) i chciałem poczytać o jego wybrykach. Co mi się nie podobało to chyba ze 20 stron suchych statystyk na koniec.
  • Odpowiedz
Mechanik McLarena wsypał specjalny proszek do pomiarów w rękawice Kimiego przez co tamten miał niebieskie ręce :> ( Kimi ponoć ładnie #!$%@?, na imprezie #!$%@? tego mechanika na łyso jak dobrze pamietam )
  • Odpowiedz