Wpis z mikrobloga

@dugi123: @oporopowrotnik91: to co wszystkim Przycisk. Udało mi się otworzyć ale ten dół siedzi tak mocno że nie wyobrażam sobie wyjąc go "gładko" bez rwania, #!$%@? śrubokrętem itp. Ta zatyczka na dole jest wyciągalna, przynajmniej taki był zamiar. Ale mi się ona rozerwała i druga część została w srodku. Potem to wydłubałem i udało mi się wyciągnąc głowicę.
Koller - @dugi123: @oporopowrotnik91: to co wszystkim Przycisk. Udało mi się otworzyć...

źródło: comment_1627309427SYC9ZE9hUGt33ZVAk7DQAL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ale tam już się nic nie da wyciągnąć bez wyginania i innych młotków


@Koller: Ocleana nie znam, ale wszystkie znane mi szczoteczki się dawały rozebrać metodą wypychania bebechów za trzpień od góry.
  • Odpowiedz
@Jarek_P: próbowałem ale tak jest "zaspawane" ze nie wychodziło. Może jakby mocno młotkiej jebnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie przycisk na gołej szczoteczce dalej nie działa i chyba niewiele się tu zrobi
  • Odpowiedz
W każdym razie przycisk na gołej szczoteczce dalej nie działa i chyba niewiele się tu zrobi


@Koller: zdjęcie dałeś takie, że bardziej się domyślam, niż widzę, ale tam chyba zwykły tact switch jest, to się da wymienić.
  • Odpowiedz
@Koller: W mojej złamał się ten dzyndzel, na który wchodzi końcówka. Kupiłem na olx taką samą, ale z niedziałającym włącznikiem. Miałem więc obiekt testowy do prób rozbiórkowych :D
  • Odpowiedz