Wpis z mikrobloga

#redig nie żebym nic nie robił, w poniedziałek zaczynam kodowanie backendu w nodejs zaś cała strona jest na Vue.je. Ciekawostka to będzie można się logować przez plik + pin, przy logowaniu przez e-maila trzeba będzie podać dzień i miesiąc daty urodzenia. bawiłem się trochę z skryptem do rozpoznawania gore obrazków + inne metody na rozpoznawanie niewygodnych treści. Będą algorytmy a nie tak zwane "editorial choice". Na razie mam 7TB na dyskach SAS w raide 6 ale w wrześniu będę miał 20TB przez "mini sas" na inne dane. Nie będzie takiej kompresji jak na lukerze tylko ograniczenia co do wielkości obrazków szerokość lub MB. Tylko miejcie na uwadze, iż każdy screenshot to jedna wersja danego podglądu jest Wlog ale tam jest 5 różnych opcji do wyświetlenia danych. Te pixelarty to samemu będzie można sobie stworzyć własna postać lub dodać avater. Co do samego serwisu to naprawdę będzie wiele unikalnych funkcji i brak reklam bo jedynie serwis bez reklam może być transparentny no chyba iż użytkownik sam je doda?

@sxldsxxl @xD @m__b @SaveznaRepublikaJugoslavija @wanzey @6502 @jvhjvjv @cherryjerry @D_M_ @dwaemu @johny11palcow @embe @m__b @a__s @pankaboom @pankaboom @Enviador @Smola23 @jghj @wrrrrrr @irol @kkk
@Uvuvuguvuv @1ndrzej @wp.pl @prawdabezfalszu @dzin @dendrofag @WOJU

http://redig.pl/55.png
http://redig.pl/33.png
Pobierz zerohedge - #redig nie żebym nic nie robił, w poniedziałek zaczynam kodowanie backend...
źródło: comment_1627153079zOUTQbMKWfo93JhXf2Rl5T.jpg
  • 5
@zerohedge: ja bym się reklamami nie przejmował - jeśli chcesz zarobić na swoje pracy to czemu nie?

Dawaj reklam do bólu. Świadomi użytkownicy mają i tak adblocki, a nieświadomym to nie przeszkadza, przynajmniej jeśli chodzi o jakieś nieinwazyjne reklamy.

Jestem zdania że powinieneś mieć możliwość zarobienia na swojej pracy, ważne żebyś się nie sprzedał.
@dendrofag: zarabiam na czym innym ten serwis to takie hobby dopieszczenie umiejętności (choć może dźwignia do innego projektu) a utrzymanie infrastruktury u mnie nic nie kosztuje, reklamy mnie wkurzają jestem na nie uczulony rozumiem subtelne. Co innego adsesne co innego wielcy gracze oni mają wymagania które są naprawdę cenzorskie. Mam ciekawe pomysły, ale to dopiero po tym jak serwis się ukaże.
@zerohedge: Spoko, ja tylko mówię że nie ma nic złego w reklamach.
Mam po prostu nadzieję że nie zarzucisz projektu "bo to bez sensu". Parę stówek w miesiącu może być fajną motywacją dla rozwijania projektu.

Jeśli masz inną motywację to tym lepiej, fajnie jeśli nie zarzucisz projektu po kilku miesiącach, bo już kilka takich było.
@dendrofag: zrobię tylko kwestia użytkowników strims był nawet spoko, ale nie miał użytkowników alibicostam to jak dziś patrzałem to to jakoś nudnawo tam. Jak by co będzie działało rok, wtedy się zobaczy w najgorszym wypadku kod leci na githuba i dodam sobie do portfolio ale jak będą ludzie nawet garstka to będą coś tam dodawał robił polepszał ,sam się pytałeś o kilka usprawnień ;) nie żebym nie wierzył w to co