Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#!$%@?, przekładałem karaczany i wszystko fajnie pięknie, przychodzi czas włożenia tektury po jajkach i co się okazuje, tektura jest za wysoka i mi te gnojki zaczynają uciekać. Na szczęście wszystko robiłem w misce więc daleko nie uciekną se myślę. Biorę pensete, zaczynam wbijać tą tekturę w ziemię by przy każdym otwieraniu pojemnika nie robić tego w misce. Wszystko ładnie pięknie i nagle przy takim energiczniejszym wbiciu, penseta wbija mi się w tekturę. Jeszcze nie ogarnąłem co się właśnie stało i tak samo energicznie wyciągam pensete, a razem z nią wylatuje w powietrze tektura. Razem z tym wylatuje w powietrze z czterdzieści karaczanów. Pomad 30 ląduje w misce i chyba trzy poza nią ale to tylko chyba. Dwa złapałem, a na pewno jeden se siedzi gdzieś pod piecem bo go widziałem jak #!$%@?ł.

No generalnie coraz bardziej mam dość posiadania tego pająka. Siedzi ten gnojek w ziemi i nic nie robi, mnie #!$%@?ą te karaczany i wręcz obrzydzają. Jeszcze jak potem zobaczyłem ile tego #!$%@? jest jak wyciągnąłem tekturę i strzepalem wszystkie na ziemię.

Chce ktoś ze #slask za friko ze 150 karaczanów tureckich już takich podrośniętych? (Kupiłem 200 turków na giełdzie, mój pająk zjadł z 20, a mi styknie 30 bo na #!$%@? mi 180) ino jest jeden warunek, sam je wyciągniesz ¯_(ツ)_/¯

#terrarystyka #pajaki #ptaszniki #karaczan #owady
AntyChryst - #!$%@?, przekładałem karaczany i wszystko fajnie pięknie, przychodzi cza...

źródło: comment_1627140994kT4E5sh4emd1jCNgMuR4KC.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wezzu: no właśnie teraz prawie nic nie je. A czemu mam tyle karaczanów? Bo to była najmniejsza ilość jaką dostałem na giełdzie. Sam bym wolał se kupować co miesiąc z 20-30 karaczanów ale kto mi taką małą ilość sprzeda? Pewnie nikt
@Anty_Chryst: kupuj w zoologicznym, sprzedają w mniejszych ilościach i ja też wolę drewnojady, czasem wezmę szarańczę, na ogół są po 3 szt pakowane, wystarcza na długo, a Ty za często karmisz. Teraz to w ogóle, to się Ci pająk zakopał. () Za bardzo się zajarałeś tym wszystkim, a tu rozczarowanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@butterfly: od półtorej tygodnia pająk nic nie zjadł i nawet nie wiem czy żyje ¯\_(ツ)_/¯ i nie wiem co z tymi karaczanami zrobić

Ja bym chciał z 20-30 a nie 180 ( ͡ ͜ʖ ͡)