Wpis z mikrobloga

@ango199169 Nie wiem dlaczego ale nie mogę dodać grafik edukacyjnych. Na fejsie jest grupa "o kotach merytorycznie" jest cały moduł poświęcony żywieniu. Ja moje karmie Animondą - skład spoko, ważne żeby karma była bez zbożowa. Polecają ogólnie takie marki jak feringa, catez finefood, granata pet.
@ango199169: ja zamawiam na zooplus, a i jeszcze czytałam zeby kitkom nie dawać suchej karmy


@swinka_morska kiedyś była seria postów o tym, że w rzeczywistości suche karmy są lepsze od mokrych, teraz odwróciła się tendencja i za stwierdzenie, że się kota karmi suchą, od razu chcą ukrzyżować.

Mój brytol mokrej, nawet najlepszej, nie ruszy. Próbowaliśmy go kilka razy przestawiać, potrafił nie jeść przez kilka dni, a z mokrej wygrzebywać jedynie suchą.
@ango199169: mój wujek ma pełnoletniego kocura, który całe życie jest karmiony whiskasem i, jak się dowiedziałem, wujek dzieli się z nim kanapkami, ciastem drożdżowym, pomidorami XD (oczywiście nie polecam, ale też niekoniecznie musi to być tak tragiczne dla zdrowia kota, jak wiele osób sądzi).

IMO animonda jest spoko z mokrych karm, bo jakość jest niezła, a cena nie niszczy portfela (jeśli kupisz na promce w jakimś zooplusie). Mój kot jakiś czas