Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Cześć wykopki.
Nigdy jeszcze nie miałem konsoli, chciałbym kupić konsolę Xbox 360 żeby czasami pograć w coś z różową lub kumplami w Fifę czy NBA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiedzcie mi na co patrzeć przy jej kupnie? Różnią się tylko pamięcią?
#konsole
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JaFracek: Zaraz się zlecą jakieś pały i zlinczują mnie za to że "hurr durr przecież On chciał 360!#!$", ale ja bym i tak z całego serca polecił Ci kupić jakiegoś najtańszego, najzwyklejszego One :) Różnica w cenie nie powinna być drastyczna, a na nowszej konsoli masz większe pole do popisu. Nowsze gierki, praktycznie we wszystko zagrasz i chwilę będzie jeszcze wspierana.
@JaFracek: masz one s (to taki podstawowy) i one x to taki juz na wypasie. Ja osobiscie tez kiedys sie zastanawialem nad 360 i w koncu kupilem za 700 zl nowego ze sklepu ONE S 500GB i spokojnie mi wystarcza, jak chcesz okazjonalnie grac to tez sie nad takim rozejrzyj ;]
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JaFracek: Niekoniecznie. One S jest chyba marginalnie mocniejszy i ma zasilacz wbudowany w konsole, a w podstawowym One masz dodatkowo jeszcze takiego klocka na kablu.
@JaFracek: nie bierz 360, to juz za stara konsola. Tak jak kolega wyzej pisal, na one pograsz w troche wiecej gier, a na 360 bedziesz mial dostep tylko do prehistorii, nie wart jest juz tych pieniedzy. Najwyzej pooszczedzaj sobie jeszcze troche do najtanszej wersji xbox one. Ja kupilem zestaw XBOX one s 500Gb + pad.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JaFracek: Nie jest do końca tak jak kolega @Miszcz_Joda mówi. Między One a One S jest różnica w rozdzielczości, ale 4K można wyciągnąć co najwyżej w filmach. Gry i tak chodzą w Full HD lub ciut niżej. Druga sprawa to zwykłego One ludzie często po Facebooku sprzedają po 4 stówki więc cena mocno zbliżona do tego co chciałbyś dać za 360, ale nie trzeba wiele dołożyć żeby wyrwać jakiegoś używanego One