Wpis z mikrobloga

@johnmorra: transmisje z olimpiady w Tokyo po olimpiadzie kanały znikną

Eurosport 3 HD (sporty rakietowe i golf)
Eurosport 4 HD (sporty artystyczne)
Eurosport 5 HD (piłka nożna i inne sporty drużynowe)
Eurosport 6
  • Odpowiedz
@Grzesiek10: a jaka aplikacja jeśli TiviMate musisz ręcznie przypisać EPG do tych kanałów ... lub edytowac listę od teleevidenie i usunąć w nazwie kanału [PL] ..przykłąd jest Eurosport 4 HD [PL] .. Jedni dostawcy maja rózne nazwy kanałów i nie zawsze EPG zaskoczy . W TiviMate jest możliwość przydzielić ręcznie EPG do danego kanału a jeśli SIPTV to albo ręcznie zmienić nazwy i dopasować do tej aplikacji , lub dokonać
  • Odpowiedz
@knopiczka pozmieniałem ręcznie i niestety nadal dummy programming na tych nowych Eurosportach 3-9. Korzystam z SIPTV na LG Smart TV, generalnie większość (85%) EPG mi się zgadza.
  • Odpowiedz
@Grzesiek10: SIPTV to tak jak pisałem oryginalne EPG od aplikacji SIPTV niema tych kanałów Eurosportach 3-9 . można spróbować dodać zewnętrze EPG ale nie wiem czy to zadziała na LG , bo niby SIPTV jest możliwość dodać zewnętrze EPG z tego co słyszałem to ta funkcja tylko działa na androida na inne urządzenia jest kicha ale chcesz to sprawdź dodać to https://epg.ovh/ ... A do SIPTV aby dodał te kanały
  • Odpowiedz