Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#banki #pekao #bankomat

Ale dziś miałem akcje. Poszedłem do bankomatu. Wklepalem kwotę, potem blika i jak już miał wydać kasę to bankomat się zesrał. Wchodzę w apce bankowej a tam -1250zl tyle co chciałem wybrać xD a pieniędzy nie ma bo bankomat wyświetlił komunikat o awarii. Akurat to było w banku więc poszedłem do okienka i Pani kazała przez aplikację złożyć reklamacje xd w szoku zadzwoniłem na infolinię i dowiedziałem się, że w ciągu 15 dni powinienem dostać odpowiedź na reklamacje. Jakby to było moje ostatnie pieniądze to co w takiej sytuacji się robi? Je trawę? #!$%@? kasę z konta to w sekundę zrobiło, ale żeby oddać to trzeba czekać dwa tygodnie... Mam nadzieję, że odzyskam pieniądze. Co ciekawsze zanim wyszedłem z banku to padło im wszystko i prosili klientów by poszli do banku na innej ulicy.

#!$%@? się jak nie odzyskam tych pieniędzy. Bankomat w banku więc kamer milion i mogą to zweryfikować jak chcą.
  • 4
@desygnat: Spokojnie, odzyskasz.

Jakby to było moje ostatnie pieniądze to co w takiej sytuacji się robi?


Gdyby to były moje ostatnie pieniądze, to i tak nie miałbym ich na jednym koncie i nie wyciągał wszystkiego jednocześnie. Zgodnie z zasadą, że nie trzyma się wszystkich jajek w jednym koszyku. Zasada działa nawet, gdy są to jaja wielkości mrówki.