Wpis z mikrobloga

#lodz
Mirki macie jakiegoś dentystę który przyjmie moją różową z bólem zęba jeszcze w tym tygodniu? Okres wakacyjny jest i bardzo ciężko znaleźć coś. Najbliższy termin mamy ma poniedziałek, ale że tak powiem z bólem zęba czas płynie dość powoli.
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grey_m: jak mi ząb rozrywał policzek w kwietniu to tam mi powiedzieli że za 2 tyg wyznaczą mi termin oględzin na którym wyznaczą mi termin wyrwania, ale najwcześniej za jeszcze miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nathaliekill: często problemem, aby podjąć się wyrywania czy inwazyjnego leczenia, jest stan zapalny, który trzeba zaleczyć z użyciem (najczęściej) antybiotyków. Stąd niekiedy człowiek wychodzi z informacją, że dziś to nie wyrwiemy, ale jak stanu zapalnego nie będzie to już tak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grey_m: stan zapalny wynikał z tego że miałam otwartą ranę i żeby przeszło to trzeba było pozbyć się zęba. Nie mogłam otwierać ust, bo ząb szarpał policzek coraz bardziej. Poszłam prywatnie i mi w 10min wyrwali go bez cięcia, dostałam lekarstwo wsadzanie w dziąsło i po dwóch dniach byłam jak nowa. Przed wyrwaniem nie mogłam jeść przez kilka dni i ciągle chodziłam na lekach i nasmarowana 1500% normy pasty na ząbkowanie