Wpis z mikrobloga

Wymijam stojące na światłach pojazdy, ustawiam się pierwszy i jadę +10-20 przepisy to nie kur*a wszyscy których ominąłem zaraz mnie wyprzedzają lewym pasem bo kto to widział przestrzegać przepisy i jak ja mogłem być szybszy, tak być nie może nikt nie będzie pluł na passata, turbiny w ruch hurr durr i kolejne światła ta sama bajka, ci sami ludzie.
Jakbym 120 leciał to i tak 15 letnie bmw X3, symbol dobrobytu będzie siedzieć mi na dupie

#motocykle
PancakeV - Wymijam stojące na światłach pojazdy, ustawiam się pierwszy i jadę +10-20 ...

źródło: comment_1626919754z0ZLSfrw2ZeqLFa0hxTP9U.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@TomoNebunu: bo za +10 jeszcze nie zatrzymują (σ ͜ʖσ) z resztą niech pierwszy rzuci kamień... @PancakeV: ja też tak mam jak jadę 90 na 80 prawym pasem to auta ponad sto cisną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PancakeV: O to ja. Uwielbiam ten stan, jak pęka dupsko w tjuningowanych furach, a przy 3+ letniej bawarce to zawsze podkrecam gazem zeby sie frajer w srodku pocił jak zaraz go porobię.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PancakeV: albo jak na jednych światłach żwawiej ruszysz, to na kolejnych juz sie ustawia na rowno z tobą typek w a3 i chce popróbować swoich sił
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PancakeV: nie ma #!$%@?, ile razy na sporcie jechałem przepisowo to zawsze 20 letni VAG na dupie siedzi i pogania w zabudowanym xD wyścigowcy #!$%@? w klekotach
  • Odpowiedz