Wpis z mikrobloga

Parę pytań:
1. Mam za sobą pierwszy udany raid scavem, mówiąc udany mam na myśli, że nie zdechłem i przyniosłem jakiś tam loot. Jest jakiś patern co ile raidów grać scavem, a co ile PMC?
2. Dlaczego za każdym razem po wejściu do raidu gra wywala błąd i muszę uruchamiać grę ponownie, czy to normalne biorąc pod uwagę, że to wersja beta?
3. Na co warto wydawać ruble?
4. Jaka amunicja jest okej żeby wyjść PMC na raid i mieć jakiekolwiek szanse w bezpośrednim starciu z innym graczem?

#escapefromtarkov
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AntyKuc: Scavem biegaj sobie co cooldown. Nauczysz się map, zarobisz trochę, odstresujesz się. Z błędem spróbuj przeinstalować grę bo to nie jest normalne. Amunicja zależnie od kalibru, na początku myślę że 7.62x39 PS od Prapora albo 5.45x39 BT znaleźne będą ok.
@kasownik199: A co robić z bronią, która znajduje podczas raidów? Teraz podczas runa znalazłem 2 akacze, zajmują ono sporo miejsca w stashu i pytanie co z tym zrobić - sprzedać czy trzymać?
@AntyKuc: Sprzedawaj, jedyne czego nie sprzedawaj to amunicji znalezionej na rajdzie, ją jak dobijesz 20lvl to sprzedasz za grube pieniądze, tylko oczywiście nie każdą, jeden typ amunicji chodzi po 1000 rubli za sztukę a inny np. 200 rubli. Ogólnie jeśli zabijesz bota i zabierzesz mu broń jest ona zawsze prawie w połowie zniszczona, znaleziona w skrzyniach jest zawszę w 100% sprawna, ale i tak jeśli nie masz zamiaru wziąć jej na
@AntyKuc: Zazwyczaj z tą bronią zasuwaj na rajdy bo takowej nie szkoda. A jeśli chcesz trzymać broń w stashu staraj się ją rozkładać aby zajmowała jak najmniej miejsca - składaj kolby, wyciągaj magazynki i chwyty pistoletowe, itp. ewentualnie po prostu sprzedawaj i za kasę kupuj broń w dobrym stanie. Tak samo jeśli wyciągniesz AR-15 z rajdu to rozmontuj ją, komorę spustową (czyli w grze de facto "bazę" broni - której ima
@RM_PL: wszystko spoko z poradami, ale ta z repem u fenca to bujda na resorach. Poza droższym wyjazdem to nie ma zmian. Mam na minusie 1.5 repa i bossy mają na mnie wywalone jajca grając scavem, respie się z armorem 3/4 klasy i jakimś kalachem/sks/sa-58 itp
Nie ma co ryzykować, bo jak gracz scav zobaczy, że masz dobry shit to i tak będzie próbował Cię odwalić
@Optimus_Seba: Wystarczy raz na jakiś czas wyjsć z rajdu samochodem to skacze reputacja. Zaletą robienia sobie repa jest to, że jak będziesz miał 6 poziom to będziesz mógł u Fenca kupować przedmioty od graczy, którzy albo nie ubezpieczyli albo tego nie odebrali