Wpis z mikrobloga

@Barakun91: Menel bywal wsciekle zazdrosny o wszystkich, ktorzy osmielali sie lamac jego monopol na nagrywanie na szkolnej. Wyganial z belwederu Patonatalke i Pawla na obydwu lajtach, jakie tam zrobili, byl zazdrosny gdy Daniel magikal tobil strima z kononem, a najbardziej popisal sie m, startujac z tulipanem z butelki po zuberku, do chlopaka, ktory studiowal (albo marzyl by studiowac) filmoznawstwo i chcial nakrecic etiude filmowa o kononie.
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: Był na jutubie nawet film z tego a wlasciwie sam dzwiek z czarnym obrazem gdzie nachlany jareczek pod pretekstem ochrony knura ,wypedza widza.Szukałem długo tego nagrania ale chyba zniknęło.
  • Odpowiedz
@Barakun91: Ja to zdarzenie pamietam tylko z relacji Dariusza z Niemiec (kompletnie dzis zapomniany bohater Czarnego Grudnia, ktory jak nikt inny przyczynil sie wtedy do wyrzucenia menela ze Szkolnej , wbrew obecnej propagandzie bobolakow, ktorzy mowia o "odejsciu" i "uniesieniu sie honorem" Jarka), oraz filmiku samego obszczymura, gdzie gada, ze trzymal sobie piwo, butelka sie stlukla, konon sam mu kazal przyjsc, nikomu nie grozil i inne , typowe klamstwa tego oszusta,
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: Dariusz z Niemiec czyli "Baleron" jak go szybko w uniwersum ochrzczono. To on opowiedział o zdarzeniu z tulipanem ale również robił szum w sprawie zaginionej paczki z Norwegii i ogólnie dyskredytował meksyka. Jego kanał na YT wciąż istnieje, jeśli mnie pamięć nie myli to przeprowadził tam nawet dłuższą rozmowę z człowiekiem z Norwegii, który wysłał paczkę. Dariusz zniknął z uniwersum tak szybko jak się pojawił, kanał na YT prowadził może
  • Odpowiedz
@Naglacholera: o, widze ze ktos tu pamieta stare dzieje. Dariusza faktycznie nikt nie lubil. Ja sam jechalem po nim jak po maselku, bo zachowywal sie jak psychol (choc usuniecie menela bylo debesta). Pseudonim Baleron nadali mu widzowie, ktorzy mylnie wzieli dariusza za Balerona Kupca, ktory byl chyba jakims przesladowca i psychofanem Tajgera bonzo. Mial, wg nich podobny glos i tez czesto nagrywal za kierownica volkswagena. To jednak nie byl on. Dariusz
  • Odpowiedz