Wpis z mikrobloga

#nikonemcontent

Napisała ''nie chce sie z toba spotykac bo wole uniknac tej twojej gadki i slodkich oczek. byles do niczego i znajde sobie lepszego. nienawidze cie. tego windowsa moge ci wyslac nawet poczta jak bede chciala, wszystko mi jedno a moze poprostu polamie plyte? #!$%@?"

Ortografia w pełni odwzorowana - pije pewnie 3ci dzien, wielka Pani dorosla. Naprawde nie byla tego warta, po 4 latach totalnie ogarnac, ze nie znam czlowieka.

//windowsa kiedys jej pozyczylem, nie wiem co tak nagle z tym wypalila.
  • 33
  • Odpowiedz
@nikonem: lel


mlodyinaiwny 5 min. temu   0


@nikonem: ok, widzę cale story... Luz! Nie ma sie co denerwowac. Serio to wlasnie fajnie weryfikuje, lepiej teraz jak poszla w balety i sie jej spodobalo niz po 30 :)

Mam 23 lata, wyjechalem z laska na studia i mieszkalismy razem (tylko ze ja bylem tym zlym bo zerwalem). Na szczescie duzo jest normalnych dziewczyn serio :) Teraz jestem z inna i jest
  • Odpowiedz
@nikonem: Ja bylem ze swoją 5 lat. Musisz skumać, ze nie mozna traktowac takich zwiazkow do konca powaznie. Zwiazek ktory powstal w liceum/gimnazjum mial zupelnie inne potrzeby, na dluzsza mete to tylko meczarnia. Mysle ze najtrwalsze są zwiazki ktore powstaja wlasnie juz na studiach, jak czlowiek jest w miare ukształtowany.
  • Odpowiedz