Wpis z mikrobloga

#czestochowa

Jadę wczoraj autem (godzina ~13:15) i słyszę w radiu: "Właśnie rozpoczął się remont DK1, firma remontująca drogę skończyła ustawiać znaki i demontuje ekrany dźwiękochłonne przy ulicy Rakowskiej.
No! W końcu jakieś dobre wieści! W końcu coś się ruszyło…

Jako że jechałem do klienta na Katynia to postanowiłem jechać DK1 i skręcić w Rakowską, by zobaczyć co tam robią.
I tu zaskoczenie*! Znaki są! Robotników, czy też jakichkolwiek prac przy ekranach oczywiście brak.

*Dobra, to nie było zaskoczenie… w tym smutnym jak #!$%@? mieście mało co może kogoś zaskoczyć… tutaj po prostu tak jest!
  • 7
@lesio: zanim przygotują remont będzie zima i przerwa do wiosny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj jechałem do galerii i na trasie pusto jak nigdy … dezinformacja MZD (nie ma info gdzie i kiedy zmienią organizacje ruchu tylko lakoniczny bełkot na FB „kierowcy muszą się przygotować na niespodzianki” ) przyczyniła się do tego że ludzie unikają trasy i przez to nie widza że tam nic nie robią…
@lesio: Ostatnio widziałem komentarz na pytanie o to w którym MZD twierdzi że nigdzie tego nie obiecywał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Bezczelność urzędników w tym grajdole przebiła wszelkie granice…

Ostatnio czytałem że remont torów przeszedł na nitkę południową JP2 więc logika podpowiadała że nitka w stronę na zachód będzie 100% przejezdna… nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)