Wpis z mikrobloga

Który pierścionek wybrać?

  • 1 16.4% (10)
  • 2 73.8% (45)
  • 3 9.8% (6)

Oddanych głosów: 61

  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rafoxds: wiem że trochę off topic i że #!$%@? się znam ale to całe białe złoto wygląda nie lepiej niż dobra stal nierdzewna ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do pierścionka to 2 najładniejsza - czasem proste rozwiązania są najlepsze
  • Odpowiedz
@rafoxds: widziałeś to na żywo? jak nie to możesz się niemiło zdziwić. często szkiełka są dużo mniejsze niż by się wydawało. moja rada jest taka, idź do sklepu na żywo wybierz, zrób zdjęcia a potem popytaj jubilerów czy nie zrobią takiego.
  • Odpowiedz
@vader05: Byłem u lokalnych jubilerów i pierścionków z białego złota mają do wyboru 5 na krzyż i ceny wygórowane. Z taką wielkością kamienia 2200 w górę. A w zasadzie mam już wszystko zaplanowane i potrzebuję go na ten piątek.
  • Odpowiedz
@vader05: Jest podana wielkość 0,13ct. Myślę, że nie powinni oszukiwać, mogę to sprawdzić u dowolnego jubilera. Są certyfikaty. Cena bardzo konkurencyjna. A nawet jeśli nie będzie za duży, to i tak na większy mnie nie stać, więc oby jakość wykonania była dobra ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rafoxds: Kupowałem w auroria pierścionek zaręczynowy w zeszłym roku. Wszystko sprawnie poszło, a pierścionek zgodny z opisem i zdjęciami.
  • Odpowiedz
@rafoxds: Ja bym brał nr 2. Jedynka mniej praktyczna, tyle kamieni to aż strach jak to się będzie zaczepiało o wszystko, że o zbieraniu brudu nie wspomnę.

No chyba że Różowa lubi biżuterię "na bogato".
  • Odpowiedz
@rafoxds: Ludzie nie klikajcie w te linki bo potem cookies zapamiętają i jeszcze jak macie różową to jej się wyświetlą reklamy i pomyśli, że planujecie zaręczyny. ()
  • Odpowiedz