Wpis z mikrobloga

Kolejny raz #meczykipl > #weszlo
Dzisiaj szanowny @Lightcik w swoim vlogu p------i o zmianach testowanych przez FIFA, zmianach z którymi FIFA... Nie ma kompletnie nic wspólnego. Ludzie k---a jeszcze gość gada że w redakcji sporo o tym gadali xd szkoda że nie dogadali że od 2 dni wszyscy już wiedzą że to fejk, prywatna inicjatywa z którą FIFA nie ma nic wspólnego. Ale c--j tam, będzie się klikać xD.

Tymczasem meczyki.pl z godnością https://www.meczyki.pl/newsy/fifa-reaguje-na-doniesienia-o-rewolucji-w-pilce-noznej-oficjalny-komunikat-federacji/170023-n

#pilkanozna
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bunkier: wszyscy ewoluują, weszło też kiedyś było innym portalem, amatorskim. Z tym że zmiany wyszły weszło na gorsze, teraz to ściek skierowany do debili żeby zbierać kliki i wpłacać Stanowskiemu kasę, a meczyki stały się profesjonalnym i rzetelnym portalem.
  • Odpowiedz
@ElijahBaley: fakt, mój błąd - nie sprawdziłem tej weryfikacji, natomiast myślę, że i tak dyskusja o zmianach w piłce i wyścigu o widza może trwać, bo nie dziś, ale jutro czy pojutrze możni tego świata będą próbowali zmieniać futbol.

Natomiast co do "ścieku kierowanego do debili"... Ech. Wchodzę sobie na Weszło. Wywiad z Damianem Kądziorem dzień po transferze. Wywiad z Piotrem Tworkiem. Wywiad z Kostią Wasiljiewem. Wywiad z Igorem Sapałą.
  • Odpowiedz
@Lightcik: Nie mam argumentów? Proszę cię, całe suche info to ściek I pudełek. Sponsorowane arty o Buksie, zakebanie strony fuksiarzem. Podrzucić jak pisaliście o chlapaniu się wodą przez nejmara i mbappe? xD Albo piękny cykl brama dnia? Co to k---a za pomysł w ogóle żeby reklamować bramy na weszło xD Żeby nie było owszem trafiają się fajne rzeczy, ba ja nawet uważam że często od Ciebie. Ale tu dałeś d--y,
  • Odpowiedz
@ElijahBaley: Suche info jest pod kliki, to jasne. Uciekały nam zasięgi, uciekała nam kasa. I tak uważam, że przynajmniej nie gramy tam clickbaitem jak konkurencja. Ale wchodząc na stronę - gdy nie chcesz krótkich tekstów/przedruków z zagranicznej pracy - to wiesz, że nie wchodzi w SI i tyle.

Co do reszty - reklama buka: źle. Reklama bram: źle. Oczekujesz, że będziemy pracować za darmo czy co?
  • Odpowiedz
@Lightcik: oczekuje że reklama nie będzie tak inwazyjna i dopasowana do odbiorcy. Dzizus można robić rzeczy w dobrym guście a nie z-----c całą stronę reklamami tak że na komie nie idzie weszło w ogóle czytać. Po prostu weszło to portal wystawka dla bukmacherów i tyle, jak większość tych śmiesznych portali piłkarskich gdzie faktycznego info tyle co kot napłakał ważne żeby buka było widać. Macie lapczywego szefa który fajny portal wyciska
  • Odpowiedz
@Lightcik: Powiesz, że się p-----------m, ale chciałem Ci coś pokazać:

https://weszlo.com/2021/07/21/slask-wroclaw-ararat-zaklady-kursy-typy-zapowiedz/
https://weszlo.com/2021/07/21/suduva-rakow-czestochowa-zaklady-kursy-typy-zapowiedz/

To nazwaliście dumnie ZAPOWIEDŹ MECZU xD Naprawdę chcesz mi powiedzieć, że to wartościowe arty? xD K---a gramy w eliminacjach, mimo wszystko ważne mecze, fajnie byloby przeczytać prawdziwe zapowiedzi, a tu mamy 1 zdanie że gra ten i ten a potem TYPY I OPINIE EKSPERTOW O
  • Odpowiedz
@ElijahBaley: To jest zapowiedź po to, by kierować na nią ruch z Googla. Tych zapek nie wrzucamy nigdzie na slider, nigdzie na socjale. Ma po prostu zbierać ruch z Googla.

Ale oczywiście zgrabnie pomijasz trzy teksty, które wiszą teraz na sliderze, które nie są na o-------l, które są wartościowe dla czytelnika. Zachowujesz się jak gość hotelowy, który ma fajny pokój, ale schodzi do piwnicy i pyta "NO CO, W TAKIM
  • Odpowiedz
@Lightcik: Ale skąd ja jako czytelnik mam wiedzieć po co to jest? Widzę zapowiedź, klikam i chciałbym mieć zapowiedź a nie typy same. I są inne teksty, ale nie są podpisane jako zapowiedź meczu. Byście chociaż w tej zapowiedzi je podlinkowali.
  • Odpowiedz
@ElijahBaley: Nie rozumiem. Wchodzę sobie na stronę jak czytelnik - na samej czołówce strony mam trzy teksty, które jasno wskazują, że są przedmeczowymi tekstami LE.

Ty znajdujesz tekścik w Suchym Info (które - jak już ci napisałem - jeśli cię w-----a, to olewaj, pro tip) tekściki pod ruch z Googla i jesteś oburzony, że Weszło nie szanuje czytelników.

Dla mnie EOT, bo zaraz znajdziesz jakieś suche info z maja o
Lightcik - @ElijahBaley: Nie rozumiem. Wchodzę sobie na stronę jak czytelnik - na sam...

źródło: comment_1626957210Zz0YrreosBxFtlnBgmRlwh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz