Wpis z mikrobloga

Wysypało w ostatnich miesiącach płaczliwych tekstów, że wystarczy mieć "tzipe" i mozna zarabiać miliony na instagramach czy innych onlyfansach.

Zrobiłem szybki research, ile w tym prawdy:) Otóż, jest to gówno prawda. Zarówno na Instargamie, jak i Onlyfans jak i Chatrulette, niezły pieniądz z którego da się dobrze wyzyć (min. kilka tysięcy dolców miesięcznie) zarabia jakiś tam promil ułamka wszystkich lasek. Reszta zarabia grosze lub nic. Po co dawac przykład jakiejś najpopularnijeszej laski z onlyfans i mówić, że tak zarabia tam każda laska skoro to ta jedna na tsyiące jak nie dzisiątki tysięcy, które próbują. reszta lasek też ma te "tzipy" jak mówicie i jakoś furory nie robią. Tak więc jednak to nie wystarczy.

#pracbaza #przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: nie znajdzie spermiage na onlyfans, to znajdzie beciaka programistę czy korposzczura z pensją 10k+ netto. Jeśli ma się cipsko i nie jest się spasionym wieprzem, to nie powinno być to trudne
  • Odpowiedz
@Miler111111: No może być trudne bo pensje 10k+ to zarabia ułamek procenta facetów. Starczy więc dla około 1-2% lasek, nawet jeżeli wszysyc oni zgodzą się utzrymywać kobietę - nieroba. Dalej ta teoria sie kupy nie trzyma.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Nie dostanie bankomatu z zarobkami 10k+, to będzie siedzieć sama z kotami i narzekać, że "teraz to już nie ma prawdziwych męszczysn", bo będzie wolała być sama niż z jakimś przeciętniakiem robiącym jako spawacz bez prestiżu.
  • Odpowiedz
@Miler111111: No i co w tym złego? Czasy kiedy brało się pijaczyne bo "nie wypada być panną w wieku 20 lat" już minęły. Też bym wolał być sam niż z kobieta, któa mi się nie podoba. Dla mnie to jest naturalne.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: > kilka tysięcy dolców miesięcznie

Wystarczy, że zarobi kilka stówek to i tak jest sporo do przodu w porównaniu do przeciętnego faceta. Do tego może sprzedawać swoją bieliznę/buty fetyszystom i znów kilka stówek wpada.
Hajsy za nic przy minimalnym wysiłku.
  • Odpowiedz
@Maslacki: No spoko, chociaż jestem pewien, że 99% nie zarabia nawet tych kilku stówek. Na Onlyfans jest około 1 mln kont "twórców", niech nawet 100% z nich będzie należało do kobiet zarabaijacych gołą dupą. Młodych kobiet jest 1 mld. Tak więc tylko 1 na 1000 dorabia w ten sposób.
  • Odpowiedz