Wpis z mikrobloga

moje podsumowanie weekendu w mma
Makachev nudy panie nudy, niech gość w końcu z kimś mocnym zawalczy, bo pompowany jest od dawien dawna
Miesha fajnie, że wróciła to jednak bardzo znane nazwisko
Gamrot powiem szczerze byłem w szoku jak łatwo poddał Stephensa, wręcz jak amatora, nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek go tak poniżył
trzeci bonus z rzędu, Gamrot idzie jak burza, wcale się nie zdziwię jak dostanie teraz kogoś z top15
KSW
Kołecki i Grzebyk bida, nie ma co dużo pisać, bo walki bardzo jednostronne
Sarara mnie zaskoczył na plus, liczyłem, że przegra i wszystko na to wskazywało, ale Tomek pokazał ogromne serce do walki, gdzie raz prawie go Chorwat udusił, raz prawie ubił, a później jeszcze lekarza przekonał, że widzi na oko (nie widzę na oko #!$%@?!), a to zakończenie to jednak nie ukrywam, że mnie zszokowało, Chorwat nie miał już tlenu i dlatego chyba się poddał
Bartosiński też mnie zaskoczył, liczyłem, że przegra
ufc i ksw raczej rozpiski mizerne
KSW zamiast robić takie hitowe walki jak Soldic vs Khalidov to robi Soldic vs nikomu nieznany Kincl, ktory dostawal becki od Romanowskiego i jeszcze to walka wieczoru ma byc
Sarara vs Izu why not? ale watpie, ze Izu sie zgodzi

#ksw
#ufc
  • 6
@mackbig: moim zdaniem był powód żeby się poddać. Gość 100 kg+ bił Tomka przez dwie rundy i nie mógł ubić, został wzięty z doskoku więc nie wiadomo czy wgl był w formie. Często goście po okresie przygotowawczym w 2/3 rundzie już są wypompowywani. Bardziej moją uwagę zwróciły te podniesienia przez sędziego. Rozumiem, że tam wiele akcji nie było ale żeby od razu podnosić.
@UFC_Jest_W_Dupie: z Islamem jest taki problem że rywale z podobnym rankigiem, odrzucają proponowane starcia z nim widząc jaki jest mocny, bo nie ukrywajmy że tak jest. Dla Gamrota najlepszy będzie Riddell chyba z niższego topu lub ewentualnie Fiziev/Mustafaev bo z 15tym Tsarukyanem będzie miał mega ciężko.