Wpis z mikrobloga

Jadę do #poznan we wtorek. Będę nocować przy starym rynku, jak tam jest z parkingiem? Da się znaleźć miejsce czy lepiej parking przy placu wolności sobie rezerwować?

I przy okazji może ktoś polecić jakieś miejsce na obiad?
  • 4
@Murzyn1009 miejsce może i znajdziesz, ale cały dzień parkowania w strefie to koszt koło 70-80zl, więc lepiej chyba szukać czegoś tańszego, po centrum i tak wszedzie się chodzi na piechotę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@rychupeja z tego co widzę to 3 zł za godzinę, ja będę około 20 godzin, więc i tak wychodzi drożej niż ten parking na placu wolności, bo tam 30 zł za 24h.

A co do jedzenia to w zasadzie sam nie mam wiem co chce zjeść, wylatuję w środę do Turcji więc na pewno nic z tureckiej kuchni ;)
@Murzyn1009: jak lecisz z lawicy to mozesz auto zostawic gdzies po za strefa parkowania, na ogrodach np i szybko dojecjac, albo przejsc do centrum tramwajem, komubikqcja dziala spoko, proponuje z ogrodow dojechac na rynek jezycki i dalej z buta poszlajac sie po bocznych uliczkach jezyc (duzo gastro na szamarzewskiego) i dalej spacerek traktem krolewskim, pozniej spowrotwm tramwajem na lotnisko, czy gdzie tam auto zostawiasz :)