Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mishy: po tej akurat trasie myślę, że każdy z w normalną kondycją zrobiłby ją z palcem w dupie. Praktycznie cała trasa płaska, asfalt, troszkę szutru. Nie czułem jakiegoś wielkiego zmęczenia.

Gorzej by pewnie było pod wiatr, ale akurat wczoraj była lekka bryza z północy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: Można bez problemu aktualnie wjeżdżać na niemiecką stronę, czy teoretycznie szczepienie / test / kwarantanna?
W sumie w obie strony, z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski, bo nie nadążam za tymi zmianami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Krupier:

Można bez problemu aktualnie wjeżdżać na niemiecką stronę, czy teoretycznie szczepienie / test / kwarantanna?

W sumie w obie strony, z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski, bo nie nadążam za tymi zmianami.

@dekonfitura:

Nie mam zielonego pojęcia jak to teraz wygląda szczerze powiedziawszy. Generalnie w piździe to mam, w Polsce pełno Niemców, w Niemczech pełno Polaków, granic od dawna już nikt nie pilnuje. Ja nieszczepiony.

@
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: i jeszcze nikt za średnią prędkość się nie zesrał? Szok, wykop dojrzewa( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gratuluję, mnie po 70km tak boli dupsko że odpadam, strój total amator ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i jeszcze nikt za średnią prędkość się nie zesrał? Szok, wykop dojrzewa( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DunningKruger: też jestem zaskoczony. Ale niedziela dziś, ciepło, mało ludzi na vipok siedzi. ;]

Gratuluję, mnie po 70km tak boli dupsko że odpadam, strój total amator ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DunningKruger: ja mam takie mega siodełko, że głowa mała. Jakiś Bontrager, który był razem z rowerem, ale
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: możesz w wolnej chwili wrzucić fotkę siodełka? Bo kondycyjnie tez bym mógł i chciał ale nie dam rady przez to :/

To takie uczucie wrzynania się materialu, ciul wie, nie znam się od czego to.
  • Odpowiedz