Wpis z mikrobloga

Zielone randomy. Wybierałem z kucza - tanie, 'dobre', ciekawe. Przede wszystkim po dobrej cenie, poza tym nawet spoko opinie albo ciekawe kompozycje nut. Tak się złożyło, że wspólna cecha to na pewno zielone flakony. Uzbierajmy tak z 50%, to rozbiorę.

A. Carolina Herrera - 212 VIP Men Wins
Cena: 2,0 zł/ml
Ilość: 80ml
parfumo 7,9 | fragrantica 3,21

B. Viktor & Rolf - Spicebomb Night Vision Eau de Parfum
Cena: 3,3 zł/ml
Ilość: 80ml
parfumo 6,4 | fragrantica 4,00

C. Berdoues - Selva do Brazil
Cena: 2,1 zł/ml
Ilość: 80ml
parfumo 7,6 | fragrantica 3,94

Dla pierwszych dwóch jest duża przepaść między parfumo, a fragranticą - jeden chwali, drugi potępia i na odwrót. Z nimi sprawa wygląda następująco. CH to typowy mainstream, nowość z 2021, ale nic ciekawego - nie czuję nic konkretnego, syntetyczna tonka zlała się z innymi nutami. Spicebomb Night Vision EDP nie ma nic ze zwykłego EDT poza nazwą, kompletne rozczarowanie.. ale dziwi mnie że Infrareda ludzie tak chwalą, dla mnie ten sam poziom rozczarowania. A Selva de Brazil jeszcze do mnie idzie, chociaż oceny ma spoko, a po udanym Hoja de Cuba mam wysokie oczekiwania.

Odleję każdego od 10ml.

Dekanty 2,5 zł/szt.
Piczkomat 14zł
(nie wysyłam przez OLX)


Moje otwarte paczki: standardowo, jak ktoś chce uwolnić pakę albo bym podsumował, to pisać, podeślę i/lub wyślę ;)

+UWAGA: z końcem lipca czyszczenie magazynów, będę wypychał wszystkie paczki (wszystkim, bez wyjątków)
NicholasUrfe - Zielone randomy. Wybierałem z kucza - tanie, 'dobre', ciekawe. Przede ...

źródło: comment_1626548208iljBbjtoV9IZRsPMrQxMpc.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz