Wpis z mikrobloga

Mirabella 26 Warszawa

Zgłoszenie e6af81a4d6dd8588 z dnia 2021-07-16 23:13:00

Imię: Mirabella
Wiek: 26
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Introwertyczką, która na co dzień wyznaje filozofię xD. Innymi słowy staram się unikać konfliktu i dogaduję się praktycznie z każdym. Jestem w stanie dużo zaakceptować, o ile zachowany jest obustronny szacunek. Niestety trudno mi wejść w bliższą relację, dlatego zdecydowałam się spróbować tutaj :)

Coś więcej o mnie: skończyłam studia (humanistyczne oczywiście), obecnie pracuję zdalnie, ale właściwie dalej szukam swojej ścieżki życiowej. Kocham kotki :D Na pierwszy rzut oka jestem nieśmiała i zdystansowana, ale przy bliższym poznaniu pokazuję moje chore poczucie humoru i dziwne fantazje xD

Wygląd
Chyba przeciętny. Błękitne oczy, włosy za łopatki. Waga poniżej 60 kg przy wzroście 165 cm, więc tylko trochę przekraczam wykopowe standardy :P

Zainteresowania
Spokojne spędzanie czasu przy książce/netfliksie, najlepiej z kotem pod ręką. Z aktywności bieganie i spacery po Warszawie, czasem fitness czy joga. Cenię też pyszne jedzonko, podobno robię dobry sernik :D

Czego oczekuję?
W mężczyznach podoba mi się stanowczość, zdecydowanie i poczucie humoru, doceniam też żywy temperament ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako że jestem mocno introwertyczna i przyzwyczajona do robienia wszystkiego samemu, liczę raczej na luźniejszą relację, przynajmniej na początku. Taką, gdzie każde z nas ma swoją przestrzeń, ale jednocześnie podobną potrzebę bliskości i chęć realizowania jej razem. Chciałabym żebyśmy mogli swobodnie rozmawiać o naszych potrzebach i oczekiwaniach, i to nie tylko życiowych, ale i w innych sferach. Dlatego układ typu fwb też jest dla mnie do zaakceptowania, oczywiście z zaakcentowaniem części o friends ;)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Rano kawka i mizianie kotków w kociej kawiarni. Potem spacer po centrum czy bulwarach i rozmowy o życiu, albo komfortowe milczenie. Wieczorem netflix, drineczek i wspólne nieoglądanie tego, co włączyliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub i dzieci może kiedyś, ale teraz nie bardzo. Używki spoko, o ile w umiarze.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirabelkaszukamirka
  • 4