Wpis z mikrobloga

Mimo, że nigdy nie lubiłem przesadnie Bartosza to szkoda nawet mi go aktualnie szkoda.
1. Dzieciaczki z Xayoo Industries wpadają i spamują mu na czacie hejtami - tak jakby Xayoo Industries samo coś osiągnęło a nie jeden Xayoo ich wypromował, a teraz wielcy władcy polskiego Twitcha XD Trochę się nie dziwie, że Xayoo nie chce wracać jak stworzył takie coś i mu psycha siada.
2. Nemsko okazała się(chociaż to było wiadome od dawna) typową pijawką co przyssie się do tego kto ma więcej widzów - Bartosz był na topie to bujała i flexowała się z nim. Skończył się to przeskoczyła na tego Francuza XDD
3. Nie tylko Nemsko ale też Mandzio, Isamu, Nitro i inni łasili się do niego jak bił rekordy popularności, a teraz nastąpił wręcz zwrot o 180 stopni.
Oczywiście dalej nie szanuję go za to, że mu fejm siadł na banie i ego #!$%@?ło po czym olał swoich widzów, Lewusa i Rudego - którzy pierwsi go promowali i ogarniali mu wszystko. Tak samo #!$%@? jest bujanie się z Ekipą Friza - skoro nawet Patec zaczyna się od nich coraz bardziej odsuwać to wiadomo, że nieźle tam #!$%@? i Bartosz skończy jak Mixer pewnie - wydoją go i siema XD
#xntentacion
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@tepskiteps: z tymi hejtami to nie tak że tylko widzowie xi każdego #!$%@?ł, vipy, śruby po kilka miesięcy #!$%@? go równo ale bany poleciały i jest mniej tego. Psycha już nisko a jeszcze cały czas ma wyśmiewane na czacie jakie słabe wyniki osiąga xD
Prawda jest taka że sam sobie jest winien ale tak się kończy jak nie słucha się osób co znają Twitch jak własną kieszeń tylko robi wg siebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tepskiteps: z xayoo to mma beke. Ogolnie nie ogladalem go na twitchu tylko zaczalem go ogladac/sluchac jako podcastu, po tym jak ogladalem wardege na yt vanced czystym i mi zaczelo polecac innych commentary zjebow co stylizuja sie na wardege albo sa totalnymi manipulatorami jak np nitro. Ale pojawil sie suchar, a pozniej mi zaczelo polecac xayoo.

No i beka ze cala tozsamosc xi to posiadanie dublerow xayoo xD i czym wieksze