Wpis z mikrobloga

zarzyczy


@Felonious_Gru: o fak :/. Słownik mi się kiedyś spartolił i piszę wszystko zawsze bez korekty. Czasem walę babole niestety, zwłaszcza gdym niewyspany :/.

@marwiec- pudło było otwarte, ale wewnątrz były mniejsze pudełka, ich nie ruszyli :). Może im się nie chciało, a może na skanerach wyszło, że zawrtość odpowiada temu, co na opakowaniu? Jako, że urządzenie nie było dostęne w PL i w Europie (kupowałem zaraz po premierze),
  • Odpowiedz
Jeśli wewnątrz nie było faktury, to naliczą jakąś uśrednioną cenę


@simperium: Nie. Będą kazali dostarczyć dwa screeny jeden z aukcji na aliexpress, a drugi z konto bankowego jako potwierdzenie zapłaty.
  • Odpowiedz
@Pustulka: ja piszę po swoim doświadczeniu. Nic nie musiałem robić, przesyłka doszła z jednodniowym poślizgiem, że nawet nie zauważyłem, że coś jest nie tak, dopiero listonosz powiedział o dopłacie :).
  • Odpowiedz
@bios16: Nie idź, na razie zaczekaj na status "Zatrzymanie w cle", jeżeli to się Tobie wyświetli to znaczy, że na będą ją clić, ale bez sensu jest fatygowanie się, bo paczki i tak dzisiaj nie odbierzesz. Gdy już wyświetli się Tobie ten status to wyślij im dwa screeny, o których wcześniej pisałem i czekaj na listonosza z paczką i vatem do zapłacenia.
  • Odpowiedz