Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego wszyscy nienawidzą Polski i Polaków? Dlaczego #!$%@?? Będąc za granicą spotkałem się z taką antypolskością, że aż mi się #!$%@? smutno jest. W internecie to samo, wszyscy (łącznie z innymi Polakami) nienawidzą Polaków i Polski, śmieją się z nas, co to w ogóle ma #!$%@? być? Szczególnie polska lewica nienawidzi Polski. Z murzyna lub geja nie można się śmiać, a z Polaka można? #!$%@? tylko dlatego że jestem Polakiem nie znaczy że jestem pijakiem, patusem lub debilem. Jestem #!$%@? taki sam człowiek jak Niemiec czy Anglik.
#polska #lewica #prawica #antypolskosc #antypolonizm #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f1492daff2b5000bc3252d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie sobie w ten sposób kompleksy maskują. Podświadomie czują, że jak jadą po swoich rodakach to się od nich odcinają, pozycjonują się na tych lepszych. Nie mogą znieść, że ktoś głupszy od nich może być tej samej narodowości, bo oni przecież są alfą i omegą.

Wśród osób zza granicy nigdy nie dostrzegłem żadnej szczególnej nienawiści do Polaków, i wtedy kiedy mieszałem w Skandynawii i wtedy kiedy komunikuje się przez internet.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie zauważyłąm jakiejś wielkiej nienawiści. Trochę krzywdzących stereotypów o chlaniu i kradzieżach ale raczej nic powżnego.
Kiedyś poznałam amerykanina z alaski, który był na 3 tygodniowej podróży po polsce i byl to jego pierwszy raz w Europie. Powiedział, że na couchsurfingu hostował wielu polaków i że wszyscy byli super i go zapraszali do siebie więc postanowił przylecieć. Widać są jeszcze osoby w tym kraju, które potrafią zostawić dobrą opinię o
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo Polacy to tacy zawistni ludzie bez honoru że szkoda słów na to.
Polak zawsze szuka nieszczęścia u kogoś byleby móc go obgadać i poprawić tym swoje ego. Prowadzi ciągłe wojenki o wszystko. O płeć, wiarę, historię, orientację.. można wymieniać bez końca.
Nie potrafi trzymać języka za zębami nin stop o kimś plotkuje, a swoje szczęście uzależnia od czyjegoś nieszczęścia zamiany zwiększyć kompetencje u siebie.

Nie majay honoru bo sprzedają
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nienawidzę tego kraju. Wymeldowalem się. Wyprowadziłem. Podatkow nie płacę w PL. Jeszcze obywatelstwa chcę się pozbyć ale to nie latwe. Tak mnie nauczyła pani od polskiego. Pozdrawiam ze nie musze w tym zepsutym kraju zyc. Jezyka tez chetnie bym zapomnial.
  • Odpowiedz
WalecznySeba: troche z tego jest przez p0lki. Wejda w zwiazek z kims z zachodu, i przeciez nie powiedza mu ze sa z nimi dla pieniedzy. Wiec rozpowszechniaja jak to bolacy bija kobiety i pija w umur, i to dlatego sobie kogos znalazly z zachodu. Tak mowia zeby to nie wygladalo na gold-digging. To samo sie dzieje z mezczyznami z Ukrainy/Rosji, oni maja jeszcze gorsza opinie niz bolacy, mimo ze ich nikt
  • Odpowiedz
WolnyProgramista: Gdyby nie było tego hejtu na Polaków oraz ich niszczenia to osiągneliby bardzo duży sukces. Inne państwa i wpływowi gracze świata widzą, że Polska przy odpowiednich wiatrach ma ogromny potencjał na zdominowanie Europy, a może świata. Przejrzyj historię Polski i wyciągnij wnioski dlaczego sąsiedzi nas niszczyli.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
WierzgającaHostessa: Nigdzie nie ma żadnej nienawiści. To tylko wasze urojenia, bo macie kompleksy. Zasłaniacie je takim płaszczykiem. Podobnie robią co niektórzy wielcy patrioci, co doszukują się podniesienia swojej wartości w tym, że mieliśmy np. husarię.

Psychoterapeuta, a nie antypolonizm.

@pan_warell: @SmutnyKot:

@SilentMouse_: za granicą jest to samo u innych narodowości

@SupreminTHC: to jest problem do przepracowania, który i tak będzie występował.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
CharyzmatycznySadysta: > Polska ma potencjał pod warunkiem, że ludzie nie będą #!$%@? debilkami/debilami.

Ale nie przestaną, bo włąśnie dlatego w roku 89 "zwrócono nam wolnośc", bo opracowano plan degeneracji ludności. Z kaych mediów i każdej instytucji wypływa informacyjny chaos, Nikt nie trzyma zasad, wszyscy wszystkich we wszystkim skłócają, demoralizują, demotywują, a na końcu okazuje się, że nie dizłą ani prawo, ani policja ani rządy.

Jesteśmy na ostatniej prostej ostatniej fazy degeneracji.
  • Odpowiedz