Wpis z mikrobloga

Czy warto kupić Xbox series S 500gb? Chcialbym pograć sporadycznie w jakieś Gta Rdr2 czy Fifę i zastanawiam się czy konsola za 1400zl wystarczy.
#konsole #xbox
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eazy-e albo najtańsza one, albo SX, digitala nie opłaca się brać - mówię jako posiadacz XOne, gry płytowe często są tańsze niż odpowiedniki w MS Store
  • Odpowiedz
@eazy-e: kupiłem 3-miesięczną używkę za 850zł i zdecydowanie mogę polecić, dodatkowo w fpski można grać jak człowiek podłączając myszkę i klawę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@eazy-e: płacisz abonament i dopóki go masz to grasz bez limitu w to co jest w gamepassie. Gry w nim siedzą przed minimum kilka miesięcy, a gry od studiów MS są na stałe. Co jakiś czas dorzucają nowe, zabierają stare, trochę jak z serialami i filmami na Netflix.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eazy-e: tak, możesz kupić bezpośrednio w sklepie MS, pocebulić trochę taniej przez inny region, albo poszukać klucza na stronach typu Kinguin, Eneba, itp.
  • Odpowiedz
@eazy-e: Brać i się nie zastanawiać. Sam kupiłem xss specjalnie pod Fife i nic więcej nie potrzeba. Dodatkowo możesz ogrywać sobie gierki z gamepassa - rdo, gta. Polecam
  • Odpowiedz