Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 25
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, jest 07:02:00, Piątek, 16 lipca 2021. Imieniny: Mariki, Benity, Eustachego. Słońce wstało dziś o 04:32. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 16 godzin i 39 minut, w zenicie znajdzie się o 12:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:12. Ciemna noc zapadnie o 23:25, ale gwiazd można wypatrywać od 22:02.
  • 16
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Pozdro z. roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślałam o jakimś grillu w weekend ale chyba nici, bo pogoda ma inne plany xD No nic, dziś piąteczek, trzeba się cieszyć i radować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Miłego dnia kochani! Od kilku dni powiększyła mi się rodzina o jednego włochatego osobnika ()

Przywitajcie Buksio 7 miesięczny szkocki zwisłouchy. Znajoma chrzestnej szukała dla niego dobrego domu więc się po niego zgłosiliśmy bo musiała go oddać w dobre ręce (alergia).

Jakieś rady? Koteł bardzo ułożony, wręcz idealny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1626431347BBtCNO2A97ijABgzRnMP6R.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@algus: eh, no i wyciągnałeś mnie z piwnicy ( )
Jak sępi jedzenie a ma jeszcze w misce, to mu nie dawaj xD
No i takiemu kitku to przydałaby się jakaś lepsza karma niż whiskas.
@slabehaslo przepraszam, że nie odpowiedziałam na Twoje wołania ale musiałam "dojrzeć" :P

Jeszcze aż tak bardzo nie dojrzałam więc dla reszty- Dobrego Dnia ( ͡º ͜ʖ͡º)