Wpis z mikrobloga

ponieważ prawica była tam na dole, świętowała.

Dodatkowo nie mają oni w zwyczaju prowokowania w ważnym dla nich święcie.


Przy czym lewica trolluje i prowokuje na każdym marszu czy spotkaniach narodowych ważnych dla prawicy


@Curus_Bachleda: Aha, czyli innymi słowy: gościu reprezentuje lewicę, bo Ty, podobnie jak cała rzesza innych wojowniczych wykopków, stwierdziłeś sobie, że reprezentuje.

Nie powiem, zarzuty bardzo legitne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy mogę zatem
Czy napisałem gdzieś, że jestem skrajnym idiotą i będę ślepo bronił debilów krzywdzących innych.


@Curus_Bachleda: Nie, ale przyklejasz jakiegoś randomowego, anonimowego psychopatę do partii/społeczności (bo nie wyraziłeś się kogo dokładnie masz na myśli, Twój pierwszy komentarz sprawia wrażenie jakbyś celował w społeczność LGBT, ale dalej coś piszesz o lewicowych partiach) i robisz to, nie mając kompletnie żadnej podstawy poza tym, co sobie ubzdurałeś.

To jest już samo w sobie cholernie krzywdzące
Czy tego chcesz czy nie, czy się wyprzesz takich jednostek czy nie to oni wciąż będą mówili o sobie "jestem LGBT"


@Curus_Bachleda: Mówić to sobie może każdy, ale jest różnica między kompletnym randomem anonimkiem (który nigdzie nie powiedział "jestem LGBT" albo "jestem z lewicy", w dalszym ciągu jest to tylko coś co grupka wojowniczych wykopków sobie uroiła), a liderem partii, który się do niej otwarcie przyznaje i wszyscy w tej
@Curus_Bachleda: @enslavedeagle:
Przytoczę ten sam argument, który pojawia się w dyskusjach na temat Kapeli - żeby znaleźć jakiś kompromitujący materiał na temat konfy, wystarczy wejść na twittera losowego jej członka i podlinkować pierwszy post od góry. Z drugiej strony, zwolennicy konfy lubują się we wrzucaniu zdjęć/wpisów ludzi, których mało kto zna i włączają narrację, że to cała lewica. Nie widzisz różnicy @Curus_Bachleda?
PS: nie popieram żadnej z tych partii.
w sensie wiesz, na krindżowo-kompromitujące zdjęcie lidera "jedynej prawicowej frakcji w Polsce" wklejasz zdjęcie jakiegoś psychicznego randoma, o którym chyba do dziś nie wiadomo nawet skąd jest, kim jest i kogo reprezentuje, więc w sumie fajnie by było, gdybyś też napisał, co próbujesz udowodnić ¯_(ツ)_/¯


@enslavedeagle: tak, a o co chodzi? To jest poziom debaty w bolzce. Na każdy wysryw ludzi u władzy lub do władzy dążących wrzucasz geja w gaciach