Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@supra107: w grudniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekaw jestem jak szybko projekt upadnie, obiecują najnowsze gry aaa, które będą działały dobrze, pomiędzy generacjami xD
  • Odpowiedz
@supra107: Wersja 64 gb to nieporozumienie. Tylko po to aby marketingowo zacząć cenę od 400$. Brak amoleda to imho duża wada. Mogliby trochę cenę podwyższyć ale dac amoleda. Te ramki na ekranie wyglądają słabo. No i amoled dałby lepszy wygląda i oszczędność energii.
  • Odpowiedz
@orczysty: Tsaa, bo to nie jest tak że konsolowcy nie musieli zmieniać konsol żeby zagrać w najnowsze tytuły gdzie na GTX 1060 można nadal odpalić sporo najnowszych tytułów. xD
  • Odpowiedz
-Możliwości peceta w formie przenośnej konsoli

-Na AMD


@supra107: chce grać mobilnie, kupuje laptopa
chce grać na switchu, kupuje... switcha

Zabawka fajna, ale skończy jak steam link i steam controller
  • Odpowiedz
@supra107: Ostatecznie okazuje się że Windows nijak się sprawdza na takim przenośnym sprzęcie. Może gdyby cały czas lecieć na Steam Big Picture to tak.
  • Odpowiedz
Tsaa, bo to nie jest tak że konsolowcy nie musieli zmieniać konsol żeby zagrać w najnowsze tytuły


@supra107: Co xD Przecież często jest odwrotnie, gry nowej generacji wciska się na poprzednia gen która ewidentnie nie daje sobie rady. Patrz Forza Horizon wesja XONE vs 360 ¯\_(ツ)_/¯ Albo Cyberpunk.

Poza tym ewidentnie nie zakumałeś komentarza @orczysty , nie możesz obiecać najnowszych gier gdy nie kontrolujesz ani systemu operacyjnego ani sterowników ani API
  • Odpowiedz
chce grać na switchu, kupuje... switcha


@Atreyu: Switch to switch, nie ma połowy gier które wymienili w filmiku a te porty które są zazwyczaj działają #!$%@?. Jeśli wierzyć filmikowi to zapowiada się spoko do grania mobilnego w normalne wersje gier
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@supra107: odpalić, ale jakim kosztem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oni obiecują, że handheld praktycznie w cenie switcha będzie odpalał bardzo dobrze najnowsze tytuły aaa (choć w tej wersji zainstalujesz jedną), czyli już nikt nie potrzebuje pc ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wszystko to na steamos i protonie.

Fajnie wygląda na papierze, ale w 22 roku będzie miało problem z odpalaniem gier, a Valve
  • Odpowiedz
Switch to switch, nie ma połowy gier które wymienili w filmiku


@MtEverest: a na PC nie ma 90% gier dla których kupuje się switcha czyli zeldy, marianów, smasha i wszystkich exów nintendo

  • Odpowiedz
@Atreyu: No to kwestia tego co ciebie interesuje xd Jakbym miał wybierać miedzy switchem a tym to miałbym #!$%@? w te gierki od nintendo bo na pc jest tona gier które bardziej mi sie podobają
  • Odpowiedz
@orczysty: #!$%@? będzie a nie runs well ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdy cała nowa gen będzie szła w choćby efekty Ray Tracing, rozdzielczość 4K przy dostatecznej jakości tekstur, 120 FPS... Czyli minimum specyfikacji dla większości devów będzie wyznaczać takie PS5 czy Series X.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@supra107: a rzeczywiście powaliłem rozdziałki jak czytałem, czyli rozdzielczość na poziomie switcha, tylko że bez wsparcia dla dynamic resolution (nie widziałem tego na pc za często)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@L3gion: ja to wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego czekam na podniesienie wymagań sprzętowych na pc w 22 roku, by zobaczyć jak ta konsola już niczego nie odpala, rynek pc ma swoje problemy, przez które handheld pc nigdy nie zawojowal świata
  • Odpowiedz