Wpis z mikrobloga

@coconutaholic: wyprzedzanie na przejściu to jedno z poważniejszych jak nie najpoważniejsze z wykroczeń i policja nie ma tu litości, ja nie jeżdżę jakoś przepisowo #!$%@? ale ten wariat zasługuje na utratę prawka na jakiś czas
  • Odpowiedz
@SknerusMcTracz: > Bardzo możliwe, że poproszą cie o wysłanie im pliku z nagraniem, sam filmik z YT bywa niewystarczający.

bo oni na większości komputerów nie mają dostępu do internetu, tylko przez wewnętrzną pocztę im to idzie
  • Odpowiedz
@droid43210 tak, wiem i w sumie zgodzę się z tym mandatem, a tak o, by ktoś dostał nauczkę. Ale jeśli wszędzie czysto, to why not? Co prawda ryzykowne, bo nie wiadomo, kto siedzi za kółkiem wyprzedzanego auta xd po prostu trzeba jeździć z wyobraźnią i wiedzieć kiedy można, kiedy nie, bo na ruchliwej ulicy takiego manewru już nie warto robić. Ale widzę starszego kombiaka, więc pewnie jakiś doświadczony Janusz wracał z zakupami
  • Odpowiedz
każdym wypadku gdzie sprawa idzie dalej, potrzebne jest oficjalne zeznanie - czyli wizyta na posterunku


@Atreyu: lol, mi wierzą na słowo w 95% przypadków, po jakimś czasie dostaję tylko list do chaty
  • Odpowiedz
@Roballo: Zgłoś na stop agresji drogowej dane swoje i jako taki opis zdarzenia. Dodaj, że możesz przesłać nagranie. Pamiętaj o dodaniu oświadczenia o tym, że nie sfabrykowałeś nagrania, ani nie obrabiałeś go w żadnym programie graficznym. Przy odrobinie szczęścia, po wymianie maili, prześlesz nagranie i po miesiącu dostaniesz pismo z informacją o ukaraniu kierującego. Może się zdarzyć, że policjant będzie Cię chciał przesłuchać, ale w zasadzie, o ile sprawa nie będzie
  • Odpowiedz