Wpis z mikrobloga

Kurła wiedziałem, ze ten Ksystof ma w sobie coś ze świra XD Pamiętacie jak wchodził do programu i jak kupił bransoletki dla każdej z kobiet? Od razu zakładał każdej na stopę, już wtedy wydawało mi się ze to jakiś fetyszysta XD Później to jeszcze potwierdził w jakimś momencie, nie pamietam o co chodziło ale pamietam ze mój różowy mi mówił ze chyba mam racje z tymi stopami bo znowu coś #!$%@?. A dzisiaj co? Na relacje na IG dodał jak masuje stopy Basi, rozszerza paluchy i oglada co jest między nimi ( _)
#hotelparadise
  • 25
@DailyPunch: ja od początku mówiłam ze to ściema i ze Krzyskowi zależy głównie na popularności (i wszystko się zgadza: sesyjki co chwila, fame mma, jakieś posty o kryzysie pod klikalność) ale przede wszystkim pokazanie wszystkim ze nie jest bezjajowcem na jakiego wyszedł w programie
@Lolek1011: mnie się wydawało, że oni tak na siłę się promują, żeby Krystianowi dokopać, ale teraz już raczej nie mam złudzeń, że chcą ukryć coś innego. Sztuczność i brak chemii między nimi aż krzyczy
@DailyPunch: może tak być, mi to już dość dawno przyszło do głowy, zreszta latały tu po wykopie takie przypuszczenia już jakiś czas temu. Ale niby ktoś tutaj znał jego była która była super petarda itp. Ciężko powiedzieć, w każdym razie Krzysio ostatnimi czasy przechodzi samego siebie :D
@DailyPunch: @Lolek1011 Widziałam to jego stories, ale zrezygnowałam wtedy z wrzucenia posta- znowu by ktoś napisał, że się czepiam ;) Krzysiu przechodzi samego siebie. Teraz cała trójeczka w maseczkach upiększających a Krzyś z jęzorem na wierzchu i dość jednoznacznym gestem. Może taką obrali taktykę- żeby pokazywać infantylność do granic wytrzymałości ludzkiej i być może ich followersom się to podoba. Pewnie dostają sporo zachwytów w reakcjach na swoje stories, a jak opisywali
@Joanna_Maria_W: hmmm a mi sie nie wydaje ze to jest jakas taktyka tylko ze oni tacy wlasnie sa: infantylni i troche hmm glupkowaci? I bardzo w tym do siebie pasuja, chociaz Krzysio chyba bardziej to nakreca. Swoja droga pod postem o kryzysie pierwszy komentarz i 200 like'ow: 'Wasza relacja wyglada na sztuczna' haha smiechlam
@Joanna_Maria_W: @Lolek1011: Krzysio zachowuje się jak pajac. Ani to fajne, ani urocze, ani śmieszne i nie wiem czym się obserwujący podniecają i czemu dostaje tyle pozytywnych komentarzy. On ma 28 lat, ale umysłowo dalej gimbaza...

Inną sprawą jest zachowanie Baśki. Obstawiam, że woda sodowa do głowy uderzyła i jej odwaliło. Kiedyś jak robiła stories, to zupełnie normalnie się zachowywała. Teraz jakaś wielka z niej gwazda. Wyniosła taka się wydaje. Jak
@DailyPunch: Basia ma niskie poczucie wlasnej wartosci i brak dystansu do siebie co bylo juz bardzo dobrze widac w programie - na niewinne w sumie komentarze Krystiana reagowala bardzo obronnie albo wrecz atakiem. Zauwazcie ze teraz jest tak samo - jak ktos tylko napisze jej cos nie po jej mysli to od razu sie wlacza taka agresywna pyskowka w komentarzach albo od razu blokowanie. Ten brak pewnosci siebie maskuje taka pewnoscia
@Lolek1011: @Joanna_Maria_W: no właśnie dowartościowała się mega pozytywnymi komentarzami w necie i jej siadło na gar.

Coraz bardziej utwierdzam się, że Krystian i Sara są najnormalniejsi z tej całej ekipy. (Ale nie obserwuję ich na bieżąco tylko tak raz na kilka dni przewinę stories żeby zobaczyć czy coś ciekawego się zadziało. Ostatnio to tylko Krzyśka/Baśkę i Marcina/Karę z większym zainteresowaniem, a reszta to takie nudy, że szkoda baterii zużywać)
@DailyPunch: Mam wrazenie ze Maurycy jest tez fajnym, sympatycznym chlopakiem. Co do Sary to jak najbardziej, fajny sportowy duch. Krystian zawsze na propsie chociaz te gadki o milosci od pierwszego wejrzenia to znowu jakies deja vu...mozna serio napisac o nowym zwiazku i nie pisac takich #!$%@? ;)