Wpis z mikrobloga

Obejrzałem najnowszy film z Marvela czyli Black Widow.

Film jest po prostu przeciętny, nie jest słaby, nie jest bardzo dobry. Przeciętny to najlepsze słowo określające ten film. Najlepszą postacią według mnie był Red Guardian (którego gra David Harbour, występujące też w Stranger Things - element wspólny - Rosja/Związek Radziecki ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Poza tym każdy z innych bohaterów niczym się nie wyróżniał, a jedna z postaci nawet zmieniła płeć względem komiksów.

Uważam jednak że scena otwierająca, a dokładniej "Opening Credits" (bo nie był to sam początek filmu) jest najlepszą w historii filmów Marvela i chyba najbardziej mroczną. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie, potem niestety było już tylko gorzej.

Polecam fanom uniwersum aby być na bieżąco z wydarzeniami. Nic poza tym.

#film #marvel #blackwidow #strangerthings #filmy
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SpiderFYM:
Ten początek był genialny. Szkoda ze później zrobił się z tego standardowy Marvel z ogromną rozpierduchą w finale. Ten film mógł być nieco bardziej "kameralny".
Cud świata to nie jest ale ja się i tak bawiłem na nim świetnie.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Dla mnie 6/10, jeden ze słabszych filmów Marvela. Scenariusz nie trzyma się kupy i czuć, że kręciła go baba (w sumie reklamują go jako kino feministyczne). Na duży plus rewelacyjny cover Nirvany:
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Dla mnie zdecydowanie jedna z najgorszych pozycji w MCU, za nią plasuje się już tylko tragiczny Thor 2. Po pierwsze film absolutnie niepotrzebny, bo jedyne co robi dla uniwersum to wprowadza postać Yeleny, która zapewne odegra ważną rolę w serialach o Hawkeye. I to mnie bardzo #!$%@?ło, bo jeszcze zrozumiałbym ten film, gdyby był jakimś hołdem dla Nataszy, takim pomnikiem postawionym postaci, która oddała życie ratując wszechświat bla bla
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: początek był świetny, serio dawał nadzieję, że może choć jedna historia w MCU będzie bardziej mroczna. Niestety później było tylko gorzej.
  • Odpowiedz