Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki niechcący wyklikalem w Santanderze kredyt na rachunku bankowym, nie wiedziałem że to wystarcza 2 kliknięcia XDDDDDD teraz pytanie, jakie są warunki spłaty tego, bo żadne konto kredytowe mi się nie odpaliło tylko doliczyło hajs do konta głównego. Na szczęście tylko 1500zl także #!$%@? z tym #santander #kredyt #banki
  • 4
@rakujp Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem: hajduszoboszlo.
W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2
@rakujp: w przypadku limitu w koncie, który uruchomiłeś sobie przez bankowość internetową, opłaty za uruchomienie nie ma. Tak samo nie ma odsetek, jeśli nie będziesz korzystać z limitu (czyli nie zejdziesz "poniżej zera"). Ale po roku będzie prowizja za wznowienie. Być może załapiesz się na promocję z bonem na zakupy: https://bankobranie.blogspot.com/2021/07/50-zl-ania-kruk-.html (tam więcej piszę o limicie). W komentarzach jest też jak go zamknąć.