Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam wyjazd służbowy do Czech. Muszę mieć test na covid. Najlepiej przed wyjazdem do Czech jak i potem w Czechach na powrót do pl by nie mieć kwarantanny.

W PL do ogarnięcia ale gdzie do cholery zrobić test w Czechach? Na necie zero info, a muszę zrobić przed ponieważ nie mogę sobie pozwolić na kwarantannę nawet krótka

Zaszczepiony jestem ale dopiero wczoraj miałem druga dawkę więc jest to #!$%@? warte bo nie minęło 14 dni xD
#czechy #praga #covid19 #koronawirus #kwarantanna
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rabusek: tak dla informacji. Będę miał kwit o podróży służbowej, i mam też potwierdzone info ze straży granicznej że można spokojnie wjechać na takim dokumencie.
A wjazd normalnie na test
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: przecież napisane jest nawet w twoim wpisie

" Pracownik Transgraniczny / Delegacja od pracodawcy (jeden mirek miał pismo o stałej delegacji przez rok)
tu na PW dostałem info że ktoś kto ma takie zaświadczenie może być traktowany jako pracownik transgraniczny (info które dostał od SG) - za drugim razem chcieli go nie przepuścić bez kwarantanny, to powiedział z pewnością dokładnie to co powiedział poprzedni granicznik i.. go puścili ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

To samo jest w rozporządzeniu, jadę do Czech i tam okazuje test w hotelu, do Polski
  • Odpowiedz