Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#vejt
Powiedzcie co mam czynić? Trzeci miesiąc spotykam się z dziewczyną poznaną przez internetowy portal randkowy badoo. Oboje lvl 28. Problem ze mną jest taki, że nie mam żadnego doświadczenia z kobietami. Nigdy nie uprawiałem seksu, nie miałem dziewczyny, nawet nie całowałem się. W tym roku postanowiłem coś zmienić i założyłem profil właśnie na badoo. Pisałem z wieloma kobietami, z trzema się umówiłem, a jedna podtrzymała kontakt. No właśnie... W weekend spotkaliśmy się po raz czternasty (tak, liczę nasze spotkania) i było jak zawsze, czyli fajnie, ale nie wiem co zrobić żeby relacja poszła dalej w kierunku randkowym. Otóż chodzimy razem do kina, na spacery, na basen, zrobiliśmy sobie kilka razy piknik nad lokalnym jeziorem, fajnie nam się gada i spędza czas, ale nawet nie pocałowałem jest w usta z językiem. Tzn. pocałowałem tak bez języka krótko kilka razy na powitanie i pożegnanie, zresztą cały czas mnie to stresuje. Dziewczyna też jest nieśmiała, o czym wyraźnie pisaliśmy ze sobą parę miesięcy przed pierwszym spotkaniem. Nie rozmawialiśmy w ogóle o sprawach intymnych, bo też nie wiem jak zacząć, a ona nie porusza tematu. Czuję się trochę, że nie wiem co dalej. Trochę jakbym się spotykał z kolegą. A wyraźnie pisaliśmy wcześniej w wiadomościach, że szukamy stabilnych związków i w przyszłości chcemy założyć żywą rodzinę. Da radę jakoś wyjść z tej sytuacji? Myślałem, że może najpierw powinienem iść do prostytutki, aby za pieniądze nauczyć się seksu, ale wstydzę się bardzo i nie wiem czy to byłoby fair wobec kobiety, z którą się spotykam i na której mi zależy? Co dalej robić? Dodam, że chodziłem 2 lata na terapię i psycholog powiedział mi, że wszystko ze mną OK i po prostu bardzo boję się kobiet i jakoś nie mogę się przełamać. Może pociągnąć ten układ jeszcze do roku i zobaczyć co dalej? Najlepiej jakby to ona zrobiła pierwszy krok, ale chyba się na to nie zanosi :( Nie wiem w sumie po co wam o tym piszę, chciałem się chyba wyżalić, bo bardzo mi ciężko.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ef34f091a69a000ab95d8b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#vejt
Powiedzcie co mam czynić? Tr...

źródło: comment_1626292295oq0Mn7JRFfQo60CHKWrw7m.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Zajebiozaur: Współczuję Ci, opie. Nie znam ani jej ani Ciebie, ale podchodząc do tematu statystycznie, po roku takiego sobie łażenia ze sobą, może wyjść z tego lipton. OCzywiście, może być dokładnie odwrotnie, ale UWażam, że bliskość i intymnośc w związku są dość ważne, więc może być tak, że pochodzicie sobie przez rok, a w tym czasi tkoś bardziej od ciebie zdecydowany, przy jakieś okazji Ci ją w ten czy inny sposób
  • Odpowiedz
zbuku: nie wiesz jak zacząć się z laską lizać i myślisz że pójście na rokse ci pomóże? xD Co to za pokręcona logika.
Trafiłeś po prostu na nieśmiałą laskę, pokaż że Ci na niej zależy, jeśli ci się podoba to próbuj forsować ten słynny dotyk, spróbuj przytulania, wtedy będzie łatwiej przejść do całowania.
Ja wiem, że będzie ciężko, ale szanuj się i nie idź na żadne roksy, jak jakieś zwierze xD
  • Odpowiedz
Analny Syntezator 2000: > "Myślałem, że może najpierw powinienem iść do prostytutki, aby za pieniądze nauczyć się seksu, ale wstydzę się bardzo i nie wiem czy to byłoby fair wobec kobiety, z którą się spotykam i na której mi zależy?"

Wykop to jednak stan umysłu. Słuchaj nie idź na dziwki jak jakiś ostatni menel. Nie skupiaj się też na seksie. Po prostu buduj powoli relację z Tą dziewczyną, o ile Ci
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: już raczej trafiłeś na beta orbitę lub do friendzone,
To nie ciotka żeby się tak zachowywać,
Max do 3 spotkania powinieneś klepnac po tyłku i pocałować w usta, inaczej twoje szanse drastycznie spadają nawet jak jest nieśmiała,
Lepiej żeby ci sprzedała liścia niż jej wyschło pomiędzy nogami.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Brak namiętnego pocałunku po 3 miesiącach spotykania się to oznaka braku chemii. Skoro mieliście tyle okazji i to nie wyszło spontanicznie, pod wpływem emocji, to już nie wyjdzie.

Traktuj ją jak koleżankę i tyle. Czas pokaże. Opcja ostateczna: zaproś ją do siebie na film i ogarnij winko. Jeśli taka atmosfera nie przełamie Waszych barier i nie sprawi, że się do siebie zbliżycie (choćby dotykiem i tym namiętnym pocałunkiem), to już
  • Odpowiedz
Przecudny Paszko Złodziej: Ale po co się spieszysz w seksie? Kilkanaście spotkań i 3 miesiące, to jeszcze bardzo mało. Dajcie sobie czas na spokojnie, na poznanie siebie. Niech to będzie przynajmniej rok. A na razie jak wspomniałeś kino, spacery, rozmowy, może wypad w jakieś góry, oczywiście każdy z oddzielnym pokojem. Szanujcie się po prostu. Tak długo żyłeś bez seksu, to naprawdę kilka następnych lat już niewiele tu pomoże. Wszystko na spokojnie.
  • Odpowiedz